Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van ez a hely? Dreher 24...

Hol van ez a hely? Dreher 24 reklám edzőhelye? A reklám végén elszaladnak egy csoportos edzésre és egy filmben is láttam azt a helyet, akkor bulit tartottak ott.

Figyelt kérdés
Van egy Dreher24 reklám amiben elmennek egy csoportos edzésre egy kör alakú terembe ami körbe van rakva gépekkel. Csernobil stílusú de valami hév vagy bkv műhely lehet ami elhagyatott már. A '60 perc' című filmben is van egy jelenet ami ott játszódik. Bulit tartanak ott éppen, van lépcső középen és egy bejárati ajtó oldalt. A filmben a Boráros tér alatt van.

febr. 9. 10:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Szembe jött velem közben a facebookon...más téma de azért tud érdekes dolgokat a facebook, ott nem kerestem erre csak úgy megláttam egy nyilvános csoport megosztásban aminek nem is vagyok a tagja. Akit érdekel 'villamossági erőmű' Megéri megnézni, szuper kis hely
febr. 11. 20:52
 2/2 A kérdező kommentje:
Art Deco Villamossági Műhely a hely neve pontosan
febr. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!