Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szellentés miért elítélendő...

A szellentés miért elítélendő társadalmilag?

Figyelt kérdés

A legtöbben elítélik a szellentést.

Sőt, olyanok is vannak, akik szabálysértésként büntetnék a zárt térben törtnő szellentést, mint a közszeméremsértést.


A szellentés egy élő organizmus része.Ugyanis a felgyülemlett gázoknak távoznia kell.Ha bent tartja, az egészségtelen, problémákat okoz a szervezetben.

Ki kell jönnie.

Olyan fontos, mint a belégzés és kilégzés.



Engem nem szokott érdekelni a sok kényes meg prűd ember, akkor is szellentek, csupán halkan engedem ki vagy pedig köhögök közben.


febr. 17. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert büdös. Ugyanezért nem illik mocskosan munkába menni és ezért nem engedik fel a hajléktalanokat a buszra. Mert büdösek. Az ember ilyen, nem szereti a büdöset.
febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert másokat zavar a szaga.

#1 Sajnos felengedik a hajléktalanokat a buszra, legalábbis Pesten biztosan.

febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos?
febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos, mert büdösek, koszosak, részegek és még jegyük sincs.
febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap nézted a felvonulást? Pont az elesettekről volt szó.
febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Az "elesetteken" mennyiben segít az, ha hagyjuk, hogy mások utazását kellemetlenné tegyék? És mitől számít valaki elesettnek? Ha egy hónapig nem fürdök, beszarok, behugyozok és berúgok, akkor már én is elesett leszek, és utazhatok ingyen a BKV-n?
febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem kell egyenlőség jelet tenned magad és egy hajléktalan között.
febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Örülök, hogy nem vagyok egy lusta alkesz. Annak viszont nem örülök, hogy ti kommunisták inkább azokat támogatnátok, akik nem dolgoznak és elisszák minden pénzüket.
febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok komcsi.
febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Pedig a kommunisták szokása elvenni a vagyonukat azoktól, akik megdolgoztak érte, és odaadni azoknak, akik nem.
febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!