Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van aki játszott már Cityrockson?

Van aki játszott már Cityrockson?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék elmenni gitározni, mert nagyon tetszik, viszont annyira nem játszok jól, de az eddigi összes cityrockson előadott zenét el tudom játszani, viszont félek, hogy idén bonyolultabb zenék lesznek. Mennyire kell tudni jól játszani ahhoz, hogy szerepelhessek én is?

febr. 22. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A buli kedvéért menj szerintem, addig meg be tudsz gyakorolni ezt-azt, ami nem akkora technikai sport, de nem is a szokásos pentaton szólós tucatsikás cumó. Kigyakorolva marad az, hogy egész testből küldöd az érzést, és leírhatatlanul jól érzed magad. A többi már csak jön-megy.
febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!