Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kitartóan hívogat egy ismeretl...

Kitartóan hívogat egy ismeretlen szám, érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
amúgy sem szoktam telefonon beszélni senkivel, hívást nem várok sehonnan, még az ismerősöm is kevés aki tudná elvileg, ma délután egytől kitartóan csörget egy magántelefonszám, de úgy képzeljétek el hogy olyan megközelítőleg 40-50 alkalommal összeszámolva, hosszan csörgeti. nem történt ilyen velem tizenéve. nem hinném hogy hivatalos, mert az utolsó 2 is egy órával ezelőtt du. fél 7 körül volt. ha ennyiből nem ért hogy egész nap ignorálom és nem veszem fel neki, jobb ha később sem teszem, ha holnap folytatja? nem tudom mi lehet ennyire fontos valakinek... (tudom annyival elintézhetném hogy repülőmódba rakom, de igazából nem zavar mert a hangjelzést levettem, csak fura hogy nem érti vagy unja meg)
márc. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha ennyiszer hívott, akkor nem csaló, hanem valaki, akit ismersz és el akar érni. Volt rá 40-50 alkalmad, hogy felvedd és megtudd ki az és mit szeretne. Miért olyan bonyolult ez?
márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudok ilyen ismerősről. miért rejti el a számát? ha tudja hogy nem szeretek telefonálni miért itt akar elérni ilyen hevesen? hogy nem esik le neki hogy direkt nincs felvéve stb... én is jöhetnék kérdésekkel
márc. 5. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé paranoid személyiség vagy, ha rettegsz felvenni a telefont. Már réges-rég tudhatnád ki hívogat.
márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus nő.

Csak egyszer kellett volna felvenni, hogy kiderüljön.

De nem, és még kérdést is képes volt kiírni...

márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ezen annyit rágódni. Ha kíváncsi vagy vedd fel. Ha nem tetszik, bármikor leteheted. Ha nem akarsz vele beszélni (elvből vagy csak úgy) vedd a telefonod is tiltsd le a számot. És akkor vissza fog pattanni anélkül, hogy észrevennéd.
márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!