Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál építőtáborban? Mikor...

Voltál építőtáborban? Mikor és hol? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Én 1996,1997-ben Dánszentmiklósi gyümölcsszedő táborban voltam.

Hát mit ne mondjak elég szar vol és szarul is fizettek. Csak kihasználták minket. Ismerkedés, szex se volt, erőnk se lett volna rá, pedig csajok is voltak vegyesen. Aki nem bírta hazament. Aki nem szedte le a normát azt hazaküldték.

Igazi munkatábor feeling volt.



márc. 11. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az valóban nem építőtábor volt. Akkor már az ugyanis nem létezett.
márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még az volt, annak hívták! A Dánszentmiklósi építőtábor lehet az utolsó volt ami még létezett 1989 utánig is pár évig.
márc. 12. 17:37
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban igazad van, hogy helyesebb lett volna munkatábornak\kihasználótábornak hívni.
márc. 12. 17:44
 4/15 anonim ***** válasza:
A klasszikus építőtáborok már az 1980-as évek közepén sem léteztek. Volt amit annak neveztek de már csak névben voltak azok. És ez is ilyen volt.
márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazad van, de nem is ez a lényeg a kérdés szempontjából. Te voltál építőtáborban?

Neked milyen élmény volt?

márc. 13. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Én pont lemaradtam a klasszikus építőtáborokról. De hasonlóban voltam, én szerettem érdekes volt. Mi egyáltalán nem pénzért csináltuk, volt egy éredkes "feladat" és azzal elvoltunk. Igazán hasonló volt, mint sok más tábor akkoriban, talán az építőtáborba ment a legkevesebb agymosás, mondjuk a munka után fáradtak is voltunk hozzá.
márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Többiek beszámolóját is várjuk!
márc. 14. 22:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Munka volt, fizetés szintén nem.

Mi nyaralásnak fogtuk fel.

márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Hol voltál és mikor volt?
márc. 19. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tompán 78 ban paprikát kapáltunk. Hólyagosra égtünk a napon. Nekem napszúrásom lett, a doki adott egy nap betegszabit a majd negyven fokos lázra. De tényleg napszúrás volt, másnapra kutya bajom se volt. Vaságyakon aludtunk , tizenvalahányan egy szobában, vizesblokk másik épületben. Fiatalok voltunk, kibírtuk.
márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!