Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az újságok honnan informálódna...

Az újságok honnan informálódnak a bünügyi hírekről?

Figyelt kérdés

Néhány hete közúti ellenőrzésnél találtak az autómban egy (1!) félig elszívott spanglit. Ezt követte a szokásos vérvétel, pisi stb, de nem sikerült bizonyítaniuk, hogy a vezetés közben be lettem volna szívva. (nem is voltam) Nem is volt ez komoly ügy, nem tartóztattak le, nem volt bilincs, elhurcolás stb.

Ennek ellenére az újságba úgy került ki, hogy "nagy mennyiségü kábítószert foglaltak le a rendőrők, helyi dílertől", és monogram szerint meg is neveztek. Ráadásul a címlapképen nem is a spangli, vagy fü szerepelt, hanem valami liszt állagú fehér cucc.

Ősszesen egy darab félig elszívott cigiről van szó, amiben max 0.3g fü volt...ez nagy mennyiségü kábszer?!

És titulálnak dílernek, ha valójában még a rendőrök sem vádolnak ezzel?

Honnan szopják ezeket a hülyeségeket a firkászok? Mert engem senki nem kérdezett meg, nem adtam interjút.



márc. 30. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy Médiában utazó ismerősöm. Ő, a helyi rendőrparancsnokkal szokott konzultálni, az említésre méltó bűnügyekről tájékoztatja a lakosságot. Nem elképzelhetetlen, hogy valahogyan a firkász összekeverte a monogrammot vagy a dátumot. Az is lehetséges, hogy ugyanaznap ugyanott volt egy díler, akit lekapcsoltak fehér cuccal. a monogram pedig ugyanaz volt, mint a tiéd. Elvégre vadásztak valakire, ha már járműátvizsgálás volt. Nem te voltál a rendőrök fő célpontja, csak éppen ugyanolyan színű, típusú autót vezettél, mint a célpont. Téged is kiemeltek a közlekedésből éppen ezért és pechedre egy félig szívott füves cigarínó mosolygott rájuk. Nem nagy ügy. Peched volt. Volt egy kellemetlen délutánod. De jól mutatott a jelentésben, hogy téged is lefüleltek, így a parancsnok láthatta, hogy a srácok valóban dolgoztak. A lekapcsolt díler pedig kellemetlenebb szituációval nézett szembe.


15 éves sajnálatos drogkarrierem után megtanultam, hogy ha már megtekerjük a cigit, akkor azt érdemes végigszívni. De azt is megtanultam, mert nálam is találtak egy fél spanglit, hogy nem nagy ügy. De előfordúlhat, hogy rutinszerűen behívnak egy pisitesztre. Velem legalább is így volt. Akkor nem tudom, mi van, ha találnak benned anyagot. Én akkor pont nem szívtam 3 hétig, úgyhogy szerencsém volt.

Jelenleg pedig hála Istennek egy éve már lassan, hogy nem kellett szívnom. El sem hiszem, hogy valaha ez volt a mindennapjaim fonémája. Viszont jobb ez így, mintha egy félig megivott sörike lett volna benned. Akkor autómatikusan ugrik a jogsi.

márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kép az valami béna stockfotó escobar idejéből, tehát ha össze is kevertek egy kokós dílerrel, akkor sem a valódi lefoglalt cucc képét publikálták.
márc. 30. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!