Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak gyerek mellett...

Hogyan tudnak gyerek mellett ennyire jól kinézni a roma lányok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem azt hogy hogy van idejük jól kinézni. Ugye aki tartja a hagyományt azok a lányok 17 évesen szülnek és utána vezetik a háztartást. Viszont mindezek mellett hogy tudnak ennyire jól kinézni? Nyilván vannak kivételek de mindig csinosan ki vannak öltözve, ki sminkelve. Nekem erre nincs időm. Plusz vezetik a háztartást és a férjek se veszi ki nagyon a részüket a gyerek nevelésből úgy hallottam.

ápr. 17. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy mennyire foglalkoznak érdemben a gyerekkel és mennyire "vezetik a háztartást".

Tisztelet a kivételnek, mert olyan is van.

ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 én is gondoltam erre. De hát na. Azért egy gyerekkel kell foglalkozni. Egyébként nagyrészt gazdag családoknál látom ezt
ápr. 17. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag családoknál sokan laknak együtt így még oda tudja adni mamának, barátnőnek, tesónak. Nekem barátnőim akik cigányok ők is szépek mindig de legtöbbször azért mert ott vagyok vagy mások hogy vigyázzunk a picire amíg sminkel, összeszedi a házat stb
ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
93%
A többség egyáltalán nem szép és nem csinos, sőt. Felénk szinte csak lepukkant cigány anyukák vannak fiatalon is de általában gyerek előtt sem szépségkirálynők. Ahol van pénz, tradicionális család, nem putrisok, ott egyrészt több generáció, sok tesó lakik együtt és mindig vigyáznak egymás gyerekeire, másrészt nem viszik annyira túlzásba a nevelést hogy állandóan a gyerekeken csüngjenek. Sokszor rá vannak sózva a még gyerektelen húgokra vagy a nagyszülőkre.
ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%

Gyere hozzánk az utcába ahol élünk mi

Az utca végén van egy düledező ház, laknak benne vagy 20-an.

Az egyik csajszika 30 éves, kereken 10 gyereke van, csupa retek az egész no, a hajaban látványosan mozognak a tetvek.

A másik aki ott él, eddig csak két gyereket szült, remélhetőleg többet nem is fog.

Szintén tetves, koszos, büdös.

ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 igen vannak ilyenek is bőven. De mondom én a tehetős családokra gondolok.
ápr. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!