Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nevetséges...

Csak szerintem nevetséges látvány, mikor meglett férfiak rollereznek?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmasan férfiatlan látvány, mikor pasik mennek a kis rollerükkel. Egyforma gáz az elektromos, meg a nem elektromos is, bár a nem elektromossal legalább mozog, de akkor már vegyen egy nyomorult biciklit.

Könyörgöm, mint valami túlméretezett tízéves.

Roller pasinak max 15 éves korig áll jól, aztán szerintem az egyik legb..zisabb nyomibb látvány.



ápr. 23. 10:21
A kérdező szavazást indított:
Tényleg gáz
Nem gáz
Gáz, de legalább van előnye
23 szavazat
1 2
 1/15 Mansour ***** válasza:
91%
Majd megszokod. A praktikus szempont mindent felülír. Városi környezetben a roller az egyik leghatékonyabb közlekedési eszköz, bizonyos helyzetekben az egyetlen hatékony eszköz. És az anyagi, meg a környezetvédelmi szempont sem elhanyagolható. Ehhez képest kit érdekel, hogy ki milyen látványnak tartja?
ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
89%

Sajnálom ezeket az embereket, akiknek a húszéves, lerúgott Swiften kívül minden "b#zis". Illetve hogy arra van idejük, hogy azt nézzék, más milyen közlekedési eszközzel jut el A pontból, B-be.


Én pl sosem figyelem azt, hogy hányan rollereznek, és hogy miért?


A: Épp valami más dolgom van, megyek valahová


B: Épp csak úgy sétálgatok, kirándulok, kikapcsolódom, és pont jó magasról teszek rá, hogy ki mit csinál.


Neked is ezt kén kérdező.;)

ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igazad lenne, ha sokkal kisebb lenne, mint egy bicikli, de annyira nem számottevő a különbség. Ráadásul ha pl gyereket akarsz oviba/ suliba vinni, ő már nem fér rá. Tehát mit csinál az ember? Vesz egy ilyen csak a járdán gyalogosok közt menőző száguldozásra való fost, aztán használja a biciklit, mert miután elvitte a gyereket az óvodába, nem fog hazamenni a rollerért. Ennyit a hasznosságáról. Az meg külön röhej mikor BKVzik vele. Akkor miért nem rollerezel be a városba ha már van ez a szar? Na azzal legalább mozogna. 😂 Jó mondjuk ezt biciklivel sem értem. Most vagy ezzel megyek, vagy azzal.
ápr. 23. 10:53
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Így igaz. Megfigyeltem, hogy a rollerező felnőttek többsége kb. 25-35 éves kopaszodó pasik. Pánikszerűen keresik a szexuális identitásukat, hiába.
ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az öregedés nehéz feladat, legtöbbünk számára kihívás.
ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenhol alkalmas az infrastruktúra a biciklizésre vagy rollerezésre. Vagy rossz az átszállási lehetőség a BKK-n és feleslegesen kellene várni, esetleg sétálni. A bkk+bicikli/roller kombinálásával viszont minimalizálni tudod az utazás idejét. A gyerek témán való vergődést se értem. Ezek szerint nekik nem kell gyereket vinniük az óvodába.
ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"Roller pasinak max 15 éves korig áll jól, aztán szerintem az egyik legb..zisabb nyomibb látvány."


Kedves kérdező!

El tudod te azt képzelni, hogy én milyen magasról tojom le azt, hogy te mit gondolsz a rolleresekről, vagy bárki másról? :)

ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mansour ***** válasza:
85%
Amúgy ha a kérdező tizen- vagy max. huszonéves lány, vagy kiskamasz fiú, akkor még nagyjából rendben is van egy ilyen kérdés, máskülönben gondok vannak...
ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vagytok még páran.

Szerintem inkább őrültek, nekem halálfélelmem volt rajta mikor kipróbáltam 😅

ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
79%
A meglett férfiaknak van egy jó tulajdonságuk, kérdező. Qurvára nem érdekli őket a véleményed. Ha el kell jutniuk A-ból B-be, és erre a roller alkalmasabb, mint a halottas kocsi, ha beszarsz is, rollerral fognak menni.
ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!