Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki sose gondolkodik élet-halá...

Aki sose gondolkodik élet-halál, elmúlás, jövő, betegség kérdésén az, hogy csinálja? Hogy tudja lazán felfogni az életet? Tudatosan csinálja vagy ez személyiségfüggő?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 18:34
 1/4 Mansour ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő, de korfüggő is. Fiatal koromban nem gondolkodtam ezeken, most meg már igen. Pontosabban, gondolkodtam akkor is, de csak elméleti szinten, érzelmileg nem érintett meg a dolog, most meg már igen.
ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsöprő többség nem is tud ilyeneken gondolkodni, mert vagy agya sincs hozzá, már bocsánat, vagy az a fajta társasági embertípus, akinek mindig tele van a feje épp a többi emberrel és történéssel maga körül, így életében két percet nem maradt még a saját gondolatai között. Nemhogy elmélyült gondolkodásra alkalma legyen valaha is. Igen, azt hiszem, az ilyesmihez kell egyfajta személyiségtípus... és jó sok magány.
ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy fogalmaznék, hogy lazán veszem az életet, egyszerűen csak leszarom. Sosem voltak hosszútávú terveim, csak sodródom az árral. Nincs senkim és semmim, nincs kiért és miért élnem, így nem érdekel, mikor és hogyan halok meg.
ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%

Érdekes kérdés.

Már gyerekként foglalkoztatott a dolog,6 évesen voltam, mikor az óvoda társam meghalt,tudtam mit jelent a halál,mert nagyszüleim elvittek a dèdi temetésère..

Rá pár évre apukám ,majd anyu,és bátyám halt meg.

Tini koromban rettegtem a haláltól,őszintén még ma is,sokat gondolkodom az életen,a miértekre próbálok választ találni.

Néha úgy érzem,nem is emberek akik körbe vesznek bennünket, mármint,ezek a háborúk Htler idejében ami volt.

Férjem ő más,O nagyjából leszt minden dolgot,de ő csinálja jól úgy látom.

ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!