Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vonzhat ennyire az arab...

Miért vonzhat ennyire az arab világ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon durván vonz,ez az ország. Az emberek is ugyanúgy. Filmek,könyvek minden ami róluk szól. Volt amikor egy arab sráccal is majdnem összejöttem emiatt. Nehéz volt,de szerencsére az eszem diktált.Nagy vágyam,hogy eljussak az országba 1x . Valahogy olyan "2.dik otthon" érzést vált ki bennem.

Ti voltatok már így egy országgal ami ennyire közel állt hozzátok?


máj. 25. 07:42
 1/9 L.. István ***** válasza:
100%
Aztán hol van az az Arabország, mert bizisten nem hallottam róla.
máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem föld rész.
máj. 25. 07:48
 3/9 anonim válasza:
100%
Szeretsz robbantgatni
máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogyis .A szép oldala az ami tetszik,tájak,épületek.
máj. 25. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nőként jobb, ha vigyázol. De ezt te is tudod, ha ennyire "vonz"
máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a mi szemünkkel egzotikus, sok szempontból egészen más, mint amit itthon megszoktunk. Természetes, hogy érdekel, és igen, sokaknak van ilyen egy-egy országgal vagy kultúrával kapcsolatban.
máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

foldresz alatt is mire gondolsz?

mert kulonbozo teruletek vannak


[link]


elsokent pl. Egyiptom arra gondolsz az vonz?


vagy szaud arabiara, arab-felszigetre gondolsz?


sokan keverik es torokorszagot is arabnak veszik pl.


vagy a muszlimokat keverik az arabokkal pl.


amugy mint sok exzotikus nepnel igy araboknal is van sok szep ferfi, meg no is...

igy termeszetes


amugypedig sokszor az epiteszet a vonzo pl. mivel sok mas nepnel a fat sokkal inkabb hasznaljak minden epuletet fabol csinalnak ami szebb mint a meszelt teglahazak


persze en nem arabokra gondoltam mert naluk pont a sivatagba olvado homokszinu epuletek a hagyomanyosak

máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Abdullah_ ***** válasza:

Talán mindez Allah kegyelme irántad Kérdező. Lehet hogy szeretné ha a Paradicsomba kerülnél.


Ha van kedved olvasd el a Koránt, Isten személyes kinyilatkoztatásait az emberiségnek.

máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egzotikum.
máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!