Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japán szerintetek jobb hely,...

Japán szerintetek jobb hely, mint Magyarország?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy Japán elég biztonságos ország. Emberek szempontjából nem tudom, mi a helyzet ott, meg úgy általánosságban.


Köszi előre is a válaszokat!



máj. 25. 21:03
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
63%

hat innen biztonsagos helyrol figyelve nekem nagyon szepnek jonak tunik sok mas hely is ugy mint Kina is


mint itt is mashol is vannak kulonbozo regiok, gondolom Japanban is vannak kevesbe vonzo helyek, es a vonzokat mutogassak jobban mindenutt


romantikusan neznek ki pl. amazoniai vagy afrikai helyek is de ott elni ki tudja milyen lenne

akkor mar inkabb a fagyosabb teruletek sokkal nyugalmasabbnak tunnek, mint alaszka

csak ott nincs annyi noveny, gyumolcs hogy vegankodni lehessen, es nudistaskodni se lehet ugy mint elobb emlitett helyeken


nekem is tetszik elege a japan kultura es orszag (hely)

máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal.
máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Más. Nagyon.

A japánok borzasztóan rasszisták minden nem-japánnal szemben. Akkor is, ha tökéletesen beszéled a nyelvet. Udvariasan csinálják, de attól még azok.

De ha érdekel, ez ne tartson vissza, tanuld a nyelvet és menj, próbáld ki! Ha van lehetőséged kiutazni, ki ne hagyd, turistaként minden ország szép, mert csak a kirakatot látod. Biztos életre szóló élmény lenne.

máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb a közbiztonság, mint Magyarországon, bár az utóbbi években sokat romlott. Ez - szerintem - nagyrészt az életszínvonal csökkenése miatt van, megszaporodtak a lopások és az erőszakos bűncselekmények.

Hogy jobb-e vagy rosszabb, mint Magyarország? Miben? A tejföl például rohadt drága, ebben rosszabb. :D

Rasszizmust nem tapasztaltam, inkább csak némi távolságtartást, ami a nyelvismeret hiányából fakad (a japánok nem tudnak rendesen külföldiül, a külföldiek meg nem tudnak rendesen japánul, ez rengeteg kommunikációs problémát szül).

máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#4: Úgy összességében értettem, például közhangulat, megélhetési lehetőségek, lakhatás, életszínvonal, ilyenek.

máj. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!