Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan orszag, ahova semmi...

Van olyan orszag, ahova semmi penzert nem koltoznetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kevés olyan ország van, ahová szivesen költöznék, és rengeteg hely van, ahová semmi pénzért. Bár nem határoztad meg milyen részére az országnak :) Egyik ország nyomornegyedébe sem költöznék be. És szinte minden ország kulturált részén élnék szívesen. Mondjuk a nagyon diktatórikus helyeken nem élnék szívesen, mint Korea, vagy Kína. De az is igaz, hogy Kína félreeső, békés, civilizációt nélkülöző helyei mindig is izgatták a fantáziámat. Persze lehet csak addig, amíg nem kéne ott élnem :D


Viszont minden országot szívesen meglátogatnék :)

2010. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha adnának egy milliárdot elköltöznék a rézangyal fszára is.
2010. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
KNDK
2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni az életemet máshol, mint Magyarországon, kiskoromban éltünk egy darabig Németországban, de mindig is zavart, h úgymond "más" vagyok, mint a többi ember, szerencsére már rég visszajöttünk.....szval oda, sem mennék már "semmi pénzért" (szó szerint, mert ott ugye sokkal jobbak a keresetek), de egyszerűen nem érezném jól magam, akkor is ha vannak más magyarok is, de a diaszpórás emberek valahogy mások, mint az itteniek, idővel megváltoznak, és -tisztelet a kivételnek-sokan elég idióta módon viselkednek.Mivel részben Bosnyák vagyok, még esetleg BIH-ben, vagy a volt Jugoszlávia más részein el tudnám képzelni az életemet, de jól érzem magam itt, nem szándékozom elköltözni ;)
2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Országok: USA, Hollandia, Afganisztán, É-Korea, Haiti, Izrael, Ausztrália, Irak, Pakisztán, Fehéroroszország

Ami nem ország: Dél-Ameriak, Afrika, Dél-Kelet Ázsia

2010. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Japán (pedig muszáj lesz kimennem nyelvgyakorlás szempontjából diploma után). Szigorúan iszlám országok (mivel ezek között is vannak különbségek, tehát olyanba nem költöznék, ahol már vallásrendőrség van:D), Amerika, Németország, azok az afrikai országok, ahol eladják a nőt egy tevéért :D. Háborúban álló országok.
2010. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha lenne pénzem/házam/jó munkám akkor szinte bárhova.

Kivételek leginkább egyes déli országok, ahol olyan legyek/egyebek élnek amiknek a csípésébe bele lehet halni.

Ha lehet inkább nem Szibéria/Szahara jellegű égövre, bár az ellen lehet védekezni.

Közbiztonság/politika szempontjából pedig ha elég gazdag lennék, ellennék bárhol.


Szóval leginkább pénz kérdése..


Japán miért nem? Laktam ott egy ideig, igaz, hogy tök más kultúra mint itt, de szerintem nincs semmi gáz vele.

2010. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert élhetetlen helynek tartom, agybajt kapok a japánok "mentalitásától", és mert rohadt drágák a zöldségek/gyümölcsök és a tejtermék, én meg vega vagyok :D Persze szeretek bizonyos japán kajákat, de nehéznek találnék arrafelé összeállítani egy vitamindús vega étrendet mindennapra :S Emellett tömegiszonyom is van, ami a japó tömegközlekedésen nem egy nagy előny:). Ennek ellenére legalább egy nyári iskola erejéig valószínűleg kiutazok majd, mert a nyelvet gyakorolni muszáj(egyetemen japó a főszakom, csak sz*rt sem tanulunk).
2010. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én északon laktam kisvárosban, ott nem volt tömeg, az viszont tény, hogy elég drága ország.

Nekem egy barátnőm volt japán szakon, úgy láttam hogy ő tanulgat rá, bár mondta, hogy vannak viccórák és gyilkos professzorok is.

2010. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Es azt megkerdezhetem, hogy az USA-ban miert nem? Sokan irtatok, hogy ott nem elnetek. En ott elek, azert kerdezem.
2010. nov. 12. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!