Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szereted a skinheadeket?

Szereted a skinheadeket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 18:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

nem. buták.

nem a fajgyűlölet miatt, bár én azt is elítélem. Azért gyűlölöm őket mert nem értik miről ugatnak, de nyomják, észnélkül gyűlölnek mindenkit, de ha belekérdezel bármibe válaszolni nem tudnak.

2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
légy szíves kérdez bele valamibe majd én válaszolok neked ha eddig nem kaptál rá választ ^^ :)
2010. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ahoz azért hosszabb beszélgetés kéne. de hidd el, alapvetően aki hatalmas skinheadnek hirdeti magát, az 99%bn buta mint a s*ggem.
2010. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A zsaruk szerintem még meg is köszönnék nekik... Jó is lenne.
2010. nov. 14. 21:45
 15/23 anonim válasza:
Nem szeretem őket. Aki csak a bőrszíne alapján elítél (és bánt) másokat, azt én is csak elítélni tudom.
2010. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

19:38

Igazad van + még annyit hozzátennék, hogy pont a legnagyobb skinheadek, miután végetért a nagy "mozgalom" számukra, választanak maguknak általában pont nem fehér társat, ilyen tekintetben előbb kollaborálódnak az "ellenséggel", mint mások.Ismerek nem egy ilyet és boldog párkacsiban, házasságban élnek.

2010. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

*párkapcsiban.

:)

2010. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Persze :)

Hungarista vok és nagyon sok Skinhead barátom van(habár ink a Hungarista több)

csak

az a baj h sok az olyan "skinhead" aki meghallgat egy Kárpátia számot és már nagy Skinheadnek érzi magát

ez kicsit gáz h ebből is divatot csinálnak

ja és

a skinhead-ek ok nélkül nem bántanak ;)

2010. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Tekintve, hogy az elég indok nekik, hogy cigány vagyok, zsidó vagyok, más vagyok, de, ok nélkül bántanak.
2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

"a skinheadek ok nélkül nem bántanak"


Egy este elmentem bulizni és reggel a kórházban ébredtem. Állítólag meglöktem egy csajt és ezért egy skinhead addig ütött amíg el nem ájultam. Majdnem ott maradtam. Rám is sokan hitték, hogy skinhead vagyok mert bakancsot hordok és bőrkabátot. A skinheadek bárkit bármiért képesek bántani. A verekedés óta vagyok rasszista. Gyűlölöm a skinheadeket!!!!


15/F

2011. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!