Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis mi kéne hogy legyen az...

Mégis mi kéne hogy legyen az életcélom? Az Istenért, csak egy problémás kamasz vagyok, mért kéne tudnom már most, hogy 30 éves koromban mit akarok csinálni? Ha valakinek van ötlete arról, hogy hogyan építsem fel ezt a fogalmazást, akkor írjon.

Figyelt kérdés
14 vagyok, fogalmazást kell írnom holnapra, és a cím pedig a következő:életcélom. Pillanatnyilag az az életcélom, hogy sikerüljön minél többet aludnom, és elkerülni a rémálmaimat, és túlélni a holnapi napot. DE ezt mégsem írhatom le.
2010. nov. 15. 23:18
 1/9 anonim válasza:

Találj ki valamit,senkit nem érdekel h igaz e.Mondjuk próbáld magad egy sikeres vállalkozó helyébe képzelni,és akarj Ő lenni.De mondjuk lehet ezt nem ilyenkor kéne elkezdeni.....Bár én is mindig ilyenkor csinálok leckét.

Azért hajrá!!;D


15/F

2010. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

De sikeres vállalkozó annyira nagyon nem szeretnék lenni..

2010. nov. 15. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha azt tudod, hogy sikeres vállalkozó nem szeretnél lenni, akkor nyilván azt is tudod, hogy mi szeretnél lenni. Na ezt kell megfogalmazni, és kicsit kiteregetni.
2010. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom,azt tudom,hogy olyan munkát akarok,amit szívesen fogok csinálni,de hogy az konkrétan mi lesz,azt nem tudomSzeretem a humán tárgyakat,mondjuk...
2010. nov. 15. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
De mindegy mit írsz, ez csak egy képzeletbeli dolog lesz úgy is. Akkor írd, hogy középiskolai magyartanár szeretnél lenni, mert célod a középiskolások emelt szintű magyar oktatása, stb. stb.
2010. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha humán beállítottságú vagy, akkor a legegyszerűbb: sikeres író akarsz lenni, akinek mondjuk megfilmesítik a könyveit, ilyen-olyan díjak, a bevételed akárhány százalékát nemtommilyen szervezeteknek adományoznád, és még szép rózsaszín remények. :D

(Igazság szerint nekem 19 évesen sincs életcélom. És EZ már ciki.)

2010. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki gyerekek. Ebben az országban keveseknek van életcéljuk, mert nem látnak előre hosszú távra... sokan még azt sem tudjuk, mi lesz a jövő héten. Emiatt ne érezze magát senki rosszul, nem a mi hibánk.


Inkább képzelj el egy álomvilágot, és képzeld el, hogy ott mit csinálnál egész nap. És akkor felébredünk, megnézzük, a valóságban mi van ehhez a legközelebb, és azt csináljuk, ha lehet :)

2010. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy az életcélod minnél több muffot elkapni, jó részegre inni magad és napokat átaludnod.
2010. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, de ezt a fogalmazást én se tudnám megírni. Egyetemre járok, tanulok, de hogy mi lesz belőlem, a fene se tudja.

Én a helyedben írnék egy szépen kitalált, megkreált mesét, olyan átlagosat. Szeretnék nagy családot, sok gyereket, nagy házat, nyaralót, jól menő állást, rendes kollégákat, jó fej főnököt, stb. Honnan fogja tudni a tanár, h kitaláltad vagy sem?

2010. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!