Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek van még elege - rajtam...

Kinek van még elege - rajtam kívül - a minden második háztetőre mászó teszkós télapóból?

Figyelt kérdés
Szerintem gusztustalan.
2010. nov. 17. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
nekem,szerintem undorító,és giccses
2010. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jópár évvel ezelőtt megláttam egyszer egy gazdag ismerősöm házán, nagyon megtetszett, de akkor még nem volt ilyen senkinek. Most meg már ez a sok olcsó bóvli!

Tényleg elcsépelt!

2010. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban idegesít,hogy még messze van a karácsony,de akármelyik üzletbe megyek csakis a borzalmas karácsonyi dalok mennek,valahol teljes hangerővel!

Komolyan ezektől megy el a kedvem az egész ünnepektől

2010. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először lehetett ilyeneket látni, akkor még poén volt, meg tetszett is, de már én is nagyon unom, főleg, hogy november elejétől látom őket :S
2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt felénk a pénzes cigányoknál nem csak egy, de legalább 3-4 Mikulás is mászik a tetőn (általában 1 életnagyságú, a többi kisebb). Bravó! Nekem már az egy is sok, nem tetszik, pedig imádom a téli ünnepeket!
2010. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj, azokat úúúgy utálom! Olyan, mint egy pöttömnyi betörő, és amikor még márciusban is kint lóg kissé viharverten. Gusztustalan. Nem is giccs, nem tudom, micsoda.
2010. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elegem van abból, hogy már november elején tele vannak az üzletek és házak ablakai ilyen karácsonyi díszekkel, akárhová mész egy nagyáruházban már mindenhol karácsonyi zene megy... és sehol sincs még a Mikulás sem.-.- Nemhogy a karácsony.-.-
2010. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Es meg panaszkodnak, hogy nincs penz alapveto dolgokra, mikor a hazak mar ilyenkor tele vannak diszitessel, ami nem 5000 Ft-ba kerul.
2010. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Szövetkezzünk! Alakítsunk egy csapatot, mi akik utáljuk a mászós mikulást, shotgunnal felfegyverkezve járjuk az utcákat, és ledurrantjuk az összeset, ami az utunkba kerül!:DXD Mert a legendákkal egyébként is le kell számolni!
2010. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Benne vagyok, de akkor már a kertitörpéket is!
2010. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!