Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy elköltözött...

Lehetséges hogy elköltözött onnan az a bolt?

Figyelt kérdés
Volt egy bolt a Keleti pu-nál, ilyen konyhaszer bolt ha jól emlékszem, tálak bögrék és egyéb dolgok voltak benne. Ha valaki tud róla valamit hogy hol található meg esetleg egy ugyanilyen bolt vagy ez csak elköltözve azt megköszönném ha megírná(a bolt nevére sajnos nem emlékszem)
2010. nov. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
vasedény?:O
2010. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
parancsolsz?
2010. nov. 17. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Van Bp-en olyan bolt, amire illik az altalad leirt es Vasedany a neve, arra gondolhatott az elso valaszolo.


[link]

2010. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja ok, köszönöm szépen, csak nem értettem mit keres ott a: ":O". Lényeg ami lényeg megnéztem a webáruházukat de sajnos nem találtam ott azt a bizonyos Coffee termékcsaládba tartozó bögrét, azért még próbálkozom máshol!
2010. nov. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!