Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A braziloknál változó a bőrszín?

A braziloknál változó a bőrszín?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van olyan aki nagyon barna és látszik, hogy brazil, de másnak meg fehérebb a bőre és nem is lehetne brazilnak mondani..
2010. nov. 20. 09:20
1 2
 11/13 bénabéla11 ***** válasza:

de msot hogy olvasgatok én is, rájöttem miért is van ez a szinváltozás...azért mert a lakosság fele pardó a másik fele meg európai származású...

bár ehhez biztos hozzárakott még az a 100 év valamit, de alapjáratban is sok volt ott már az európai.

sajna nem tudom mennyi volt a lakossága abban az időben de azért ma már kb 200milla...szóval az az 5 milla:D az nem tul nagy szám


de egyértelműen igazad van...

2010. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy meg tobbet tudjunk:


Brazil 1800's


Population: 4.4 million by 1822. White population was 2 million, making up almost half of the population.

Nepesseg 1822-ben, 4.4 millio, ebbol 2 millio feher, majdnem a lakossag fele. (mar akkor)


Religions: Catholism was most popular. Also, Protestants, Jews, Evangelical Christians, and opinulast religions as of African origin like Macomba, etc.


Ethnicity: 2 Million of the people were white. Other ethnicities included Portugese, Spanish, and African Natives.


Trade Markets: Sugar, gold and diamonds, Coffee, tobacco, soybeans, corn, and rice. Also many fruits such as oranges, lemons, mangoes, guavas, passion fruit, and tangerines

2010. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bénabéla11 ***** válasza:
megint csak meghajolni tudok...sok uj dolgot tanultam ma!
2010. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!