Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Okoznak, vagy okoztak bosszúsá...

Okoznak, vagy okoztak bosszúságot a szomszédaitok?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek a konfliktust? Milyen eszközökkel 'vágtatok vissza', már ha tettétek? Mi volt a probléma?
2010. nov. 20. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a fenébe ne okoztak volna. Megtiltották, hogy gyerekként az utcán játszunk, mondván az az övéké, takarodjunk onnan, biciklivel se menjünk arra, mert megver minket :) K*rva anyázta a szüleinket és még sorolhatnám, kicsit kattant. Itt kezdődött a háború :)

Éjszaka becsengettünk hozzájuk, utána elfutottunk, rohadt szilvával dobáltuk stb. Gyerekfejjel tök viccesnek tűnt és bevallom most is jót röhögök rajta, meg is érdemelték, aki képes ilyen szavakkal illetni gyerekeket a semmiért, megérdemli, hogy miatta váljanak igazi rossz gyerekekké a gyerekek :)

2010. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Szomszédunk fia egy naplopó tolvaj volt.Ellopta a biciklinket is,sajnos nem sikerült rábizonyítani.Az anyja pedig elég kíváncsi természetű volt,olyasmiről is véleményt alkotott,amihez nem lett volna köze.Megoldódott,szerencsére elköltöztek!


Előző lakóhelyünkön a szomszéd fiúk nyáron átugráltak a kerítésen ,hogy felszedjék a meggyet,ami a fájukról hullott át a kertünkbe.Közben néha sikeresen megtaposták nagymamám veteményesét is.Mamámat nagyon idegesítette ez a szemtelen viselkedés,de hiába szólt a szomszédokra.Ez után minden nap rálocsolta a fára a mosogató meg felmosó vizet és a meggyfa kipusztult.

2010. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Elég normális házban lakunk már 15 éve, csak sajnos 2-3 éve a szembelévő lakásba egy furcsa pár költözött...

Nos, a férfi 50 körüli, totál hajléktalan kinézetű, gyakran részeg...

Az élettársa egy 40 körüli nő, ő normális viselkedésű, rendszeres munkahelye lehet, mindig látom reggel menni és délután megjönni.


Nem is törődnék velük, ha a beköltözésük óta nem lenne gyakori a kiabálás, verekedés, hajnali dörömbölés, rendőrség gyakori megjelenése!


Többször volt már, hogy a pasi a nőt a lépcsőházban ütlegelte, ordított vele, múltkor már nem bírtam tovább és kimentem, hogy valahogy megmentsem a szerencsétlen nőt!


No, akkor kiderült, hogy a lakás a nőé, és képtelen kirakni onnan ezt a lumpen részeges alakot, aki nem dolgozik, ez az idióta nő tartja el!


Hiába hívtuk ki a rendőrséget, a pasit nem tudták kirakni a lakásból, mert oda van bejelentkezve, a nő meg fél kényszer-kijelentkeztetni, mert akkor a pasi agyonverné...


BORZALMAS!!!


No, a családom és én próbáljuk elkerülni őket és bezárkózni : jobb nem belefolyni a dolgaikba, üssék agyon egymást, ahogy akarják!

2010. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
kb. 3 éve költözött egy család (anya, apa, gyerek) az alattunk lévő lakásba. Ezzel nem is lenne gond, az elején nem is volt csak hogy a házasság megromlott és ennek kb. 2-2,5 éve én iszom a levét, gyomorgörccsel jövök haza a saját lakásomba és egész nap azon stresszelek hogy mikor kezdenek rá a műsorra. Tudom nem kéne foglalkoznom velük, de ezt én már gyerekként átéltem a saját szüleim által és akaratom ellenére is tönkreteszi az életem ez a légkör amit ők okoznak. A műsor náluk azt takarja hogy a nap bármelyik időszakában (volt ez már reggel 6, délelőtt 10, délután 4 vagy ÉJFÉL) elkezdenek veszekedni, ütik-verik egymást, csapkodják az ajtót és egyéb lakásban található dolgokat dobálnak, ordítanak, káromkodnak jah és a gyerek is ordít olykor.. Mondanom se kell hogy ez olyan szinten áthallatszik hogy olyan mintha a saját lakásomban történne, egyszerűen elviselhetetlen! Ha kihívom rájuk a rendőrséget nem nyitnak ajtót, ha leordítok nekik és verem a radiátorcsövet akkor meg visszaszólnak! A ház előtt meg mindenkivel jópofiznak és rajtam kívül más nem mer nekik szólni.. Ebben a helyzetben még elköltözni sem tudok, mert a lakások nem mennek és ki akarna ilyen szomszédot?! Attól félek egyszer elpattan egy húr és megölöm őket..
2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Négy évig egy nyaralóövezetben laktam. Előny volt, hogy nem voltak állandóan ott lakó szomszédaink. Viszont ez elkényeztetett minket annyira, hogy a nyári hétvégéket kifejezetten megutáljuk. A szembeszomszédom napi egy rekesz Heinekennel táplálkozott (évközben is sokat kint volt, majd minden nap) és hatalmasakat kurjongatott. Nem volt rossz srác, csak nehéz volt tőle megszabadulni, ha szóbaelegyedtem. Az egyik oldali szomszéd meg piromániás volt. Ha kint voltak, esküszöm, hogy a reggeli kávéjukat is grillezték a kertben, 2m-re a kerítéstől és a teraszunktól. Egész álló nap füstöltek, tüzeltek. Ha rájuk szóltam, mert teregettünk kint, akkor abbahagyták. Egészen reggelig. A hátsó szomszédban meg két retardált kölköt hordtak ki, akiknek soha, de soha nem állt be a pofájuk. Állandóan zsinatoltak és örökké dacoltak a szülőkkel.

A tél és a hűvös hétköznapok voltak nyugodtak.

2010. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Minket csak annyiban, hogy mindenről tudni akarnak. Szembe is meg a bal oldali is. Rokonok. Kíváncsi fajta az egész családjuk. Szembelévőnek már az anyja is ilyen volt. Akárki jön hozzánk vagy bármi történik, rögtön leskelődnek. A szembe lakó a fél napot az utcán tölti, állandóan nézelődik, meg kint állnak és pletykálnak. Aztán meg a mellettünk lakó állandóan beszól. Nem akarok részletezni konkrétan, de nagyon zavaró, hogy ilyen kíváncsiak és mindenbe bele kell szólniuk...
2010. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
A szomszéd nő, jó 30-as, egyedülálló, állandóan csak zongorázik. Szépen adja, de néha idegesít. Már mondtam neki, hogy ha továbbra is az éjszakai műszakom után kezd zongorázni, akkor magamévá teszem a zongoráján, de semmit se értett belőle, csak zongorázik és zongorázik. :((
2010. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. Mi vidékről költöztünk nemrég Pestre, és nagyon vártuk a szomszédháborút. De "sajnos" nem került rá sor. Pedig gyerekkorunkban nagyon szerettük az idegesitő szomszédokat "lerendezni" a magunk gyerekes módján.
2010. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban emlékszem, hogy az egyik lakó a földszinten valódi idegbolond volt. Nem csak a saját fiát meg a feleségét verte állandóan, de minket, gyerekeket is állandóan elzavart a lépcsőház környékéről. Nem focizhattunk, beszélgethettünk, röhörészhettünk, biciklizhettünk a ház előtt, mert azonnal kijött ordítozni, meg kergetni minket.


Az egyik gyereket majdnem megfojtotta, az anyukája szedte ki a kezei közül. Egy másik az első emeletről ugrott ki, mert egy vastag fadoronggal akarta agyonverni. Öt-hat éves gyerekeket kővel dobált meg. Egy osztálytársamnak szétverte a biciklijét. És még hangoztatta is, hogy ő idegalapon van leszázalékolva, ezért őt nem büntethetik meg, ha valakit nyomorékká ver.


Persze mi kisgyerekek idővel nagyobbak lettünk és visszaadtuk neki mindezt. Fogkrémet nyomtunk a lábtörlőjére, beragasztottuk a csengőjét. Állandóan hívogattuk telefonon.


De másoktól durvábbakat kapott. Havonta betörték esténként az ablakát. Szögesdeszkát tettek az ajtóba, becsöngettek és elszaladtak. Az meg bedőlt, amikor kinyitotta. Egyszer a nyitva hagyott konyha meg fürdőszoba ablakon békákkal meg bogarakkal árasztották el a lakásukat.

2010. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
4%
Én levertem már vagy 8 családot ! A kur.va szájukat nekem ne mondják meg mikor crossozak , meg nyomassam a zenéimet !
2010. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!