Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság belebámulni más...

Bunkóság belebámulni más laptopjába?

Figyelt kérdés
Vonaton, távolsági buszon gyakran látom, hogy a "szomszéd" utasok belebámulnak a mellette ülő laptopjába, újságjába. Bevallom, én is néha megteszem, persze nem feltűnően. Szerintetek bunkóság vagy csak egyszerű kíváncsiság?
2010. nov. 20. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az.Ez kb olyan mint ha a telefonján pötyögnél.
2010. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát nem szép dolog az tény. semmi közöd sincs ahhoz, hogy mit olvas vagy mit csinál a gépén. ez olyan, minta az sms-eit olvasgatnád, tök magánügy.

de attól is függ, hogy milyen típus az az ember, aki laptopjába belebámulsz, lehet hogy direkt feltűnősködik vagy nem zavarja ha figyeled. ennek ellenére azt javaslom, ne üsd bele az orrod más dolgába :)

2010. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor bunkóság, ha elolvasod, amit az utastársad írt vagy neki írtak, tehát ha pl. csetel vagy emailt néz. Ha híreket olvasgat a laptopján és bele-belepillantasz, azzal senkinek se ártasz.
2010. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Szerintem az a bunkó aki leül a buszra a hitelre vett 80 ezerforintos intelceleronintegráltg.e.c.i.s notijával és ott baszoga55a , rakja magát ! Na az a bunkóság !
2010. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!