Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hódít ez a csúszkáló hang?

Miért hódít ez a csúszkáló hang?

Figyelt kérdés
Kivagyok a különböző versenyek kapcsán, hogy miért az a csúszkáló, lihegő, nyögdécselő énekstílus a nyerő, ami a még jó hangokat is elcseszi és olyan nagyon átlagossá teszi az énekeseket. Pl. most nézem a Megasztárt és kiesett az egyéni stílusú fiú, bent maradt a sivítozó, nyávogó, sóhajtozó, cukrozott libazsír ízű hangú. Olyan őszintétlen stílus. Lehet, hogy más nem talál el mindne hangot, de igazi érzelmeket közvetít.
2010. nov. 26. 23:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Jé, hová lett az egyetlen (érdemben nem jelentős) válaszom?
2010. nov. 27. 09:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Én is utálom, mert nagyon mű, ahogy énekelnek. De magát a műsort is utálom. Például látszik, hogy állandóan a kamerába néznek, mint a szomszédoban és mondják a szirupos szövegeiket, hogy meglágyítsák a nézők szívét és minél több SMS-t kaphassanak. De nekem ugyanez a helyzet pl. Shakirával, olyan hangja van, mitnha valami műanyag gépet beraktak volna a torkába és leöntötték volna viasszal. Teljesen mesterkélt.
2010. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minél jobban nyüszörögnek, sírnak a mikrofonba, cifrázzák a dallamot mint akit ráz a hideg, annál hiteltelenebb, és szeretném egy nagy pofonnal megállítani őket, hogy legyen már valami igazi is bennük. Olyan elcseszettül mű a nagy átlag. Ezt erősítik bennük. Mint valami járvány terjed ez a stílus.

És a zsűri (egyes) tagjaiban is nagyon csalódtam, hogy ennyire nem veszik észre az igazi tehetséget.

2010. nov. 27. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!