Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon milyen tevékeny...

Magyarországon milyen tevékenységek mellett szükséges ujjlenyomatot adni?

Figyelt kérdés
Novellát írok, és több változat közül szeretnék választani, lehetőleg minél több féle érdekelne. Azt tudom, hogy jogosítvány lerakásánál vesznek ujjlenyomatot... még minél?
2010. nov. 30. 10:09
 1/5 anonim válasza:
Útlevél.
2010. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hivatásos bankrablóigazolvány megszerzésekor?
2010. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bevisznek a börtönbe? Az amcsi filmekben mindig vesznek ujjlenyomatot. :D
2010. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy bevigyenek. Elég, ha valaki feljelent. Tök mindegy, hogy miért, akkor is gyanusítottként behívnak a rendőrségre jegyzőkönyvet, ujjlenyomatot venni, fényképet készíteni. Sajnos már túl vagyok én is ilyen meghurcoltatáson. Sajnos van egy haragosom. Jó tréfának gondolta, hogy feljelent rongálásért. Alapja nem volt, de arra mindenképpen jó volt, hogy behívjon a rendőrség, meg átessek a "rabosítás" szép procedúráján :-)
2010. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Útlevél."


Érdekes, tőlem miért nem vettek ujjlenyomatot, mikor csináltattam?:)

2010. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!