Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsen milyen karácsonyi...

Pécsen milyen karácsonyi vásárhoz hasonló programok lesznek és mikor?

Figyelt kérdés

Érdekelnének az infók, ha valaki tud ilyesmiröl, vagy valami oldal ahol leírják ezeket. Szeretnék valami kis ajándéktárgyat vagy ilyesmit venni ajándéknak és ilyen vásárokban sok szokott lenni :)

A vasárnapi vásárt ne mondjátok, mert kimondottan csak karácsonyi vásár érdekel.


2010. nov. 30. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt pár héttel szokott megnyílni egy vásár amit ismerek. Ha az árkádtól mész fel a Széchenyi térre akkor balra egy utcában. Bocsi de nem tudom az utca nevét. Éppen a tér előtt van valamivel. ha megtudom esetleg, hogy mikor nyit akkor majd még megírom. ott lehet kapni minden félét, még sült kolbászt is:) ott ha körbenézel biztos találsz valamit a szeretteidnek;)
2010. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A környéket jól ismerem amire célzol, valószínüleg megfogom találni azt a vásárt, csak érdekelne, hogy kb. mikor kezdödnek az ilyenek, mert nem tudok minden nap bejárni Pécs-re, ezért úgy kéne idözítenem, hogy pont akkorra menjek be :)

De köszi a válaszod :)

2010. nov. 30. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia már megint az első vagyok


Még nem tudom pontosan, de nagyjából karácsony előtt két héttel próbálkozhatsz szerintem, de ha megtudok valami pontosat leírom. Amúgy megkérdezhetem, hogy milyen városba laksz? Én is a környéken élek

2010. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pécsváradon lakom, 20 perc alatt beérek busszal, csak sajnos nem sokszor van pénzem bejönni...
2010. dec. 1. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
átköltözött a vásár a kossuth térre ami az ázsia mögött van. már megnyitott. ott körbenézhetsz
2010. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Tegnap jártam bent és láttam is, hogy álltak a kis kunyhók a téren, de nem volt idöm ottmaradni :)

2010. dec. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!