Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok volt már bunyótok...

Lányok volt már bunyótok cigánycsajjal?

Figyelt kérdés
Mutattak pár videot, meg hallottam történeteket is és szinte mindig a roma csajok nyertek. Vajon mitöl jobbak ők a verekedésben? Konkrét történeteket szeretnék olvasni.

2010. dec. 4. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jópár ilyet láttam diszkóban.

Cigány csaj hapsijával kikezdett egy ribi, mikor nem volt ott a nő.A következő diszkóban aztán elkapta a csaj a rivális csajszit, úgy megvert, hogy másnap napszemüveggel takargatta a pórul járt leányzó a mokkáit.

A párjukért, barátjukért ölni is képesek, ilyenkor dühből verekednek, azért olyan "erősek".

:))

2010. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Na, ezért nem süllyedek olyan mélyre, hogy egy diszkó 00 méteres közelébe menjek.
2010. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz diszkó közelébe se menned, hogy megtaláljon, aki nagyon akar.

Van egy ismerősöm, akit szintén egy roma nő vett kezelésbe, de úgy, hogy felment a lakására, és ott agyabugyálta el a lépcsőházban, mert kikezdett a férjével.

2010. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A férje magyar volt.
2010. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Es azokat a cigany csajokat akik kikezdenek mas no ferjevel/baratjaval/partnerjaval, azokat kik verik meg? Mert van am sok koztuk. Sok cigany pali kikezd mas novel a diszkoban, meg mashol, mig cigany csaja arrebb nez. Akkor miert nem veri meg kedves parjat a cigany p@csa?

Verekednek, mert agresszivan voltak nevelve. Onekik nincs illem, szabaly, jo vagy rossz. Vakon csak a nyeresre mennek, mindegy ha olnek is.

2010. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

10:21

Ez évezredes hagyomány hogy a férjnek el lehet nézni a hűtlenkedést, de ha az asszony lép félre, az örökre k..va marad a férj és a rokonság előtt.

De ha megfigyelted, ha egy cigány nő kezd ki valaki mással, főleg, ha magyar az illető, 99%, hogy őt választja a pali, még akkor is, ha felesége, családja van.

Valamit csak jobban tudnak a romák, mint a magyarok...

:)

2010. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert a hulye pali, aki az also fejevel es nem azzal amelyik a nyakan van, gondolkodik. Azt hiszi, annak mas a lyuka. Cigany csajok jobban tudnak gazsolalni, foleg ha leesik valami, akkor meg jobban is rancigaljak magukat. gy kis extraert meg anyjukat is eladjak.
2010. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 64% a kérdés tárgyában érkezett válaszait. Várok hasonlo sztorikat még. Vajon miért verekednek jobban a cigány csajok, mi lehet az oka?
2010. dec. 4. 16:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, gondolom, indulatosabbak.

Nekem világ életemben tabu volt a tesóimon kívül mással verekedni, nekik ezek szerint nem.

Engem egyszer meg akart rugdosni egy roma nő a Móriczon, csak mire belendült vona annyira, hogy ne tudjak egy laza sasszéval kitérni előle, jött a villamos szerencsére :DD. Azzal érdemeltem ki a haragját, hogy nem akartam neki ötszáz forintot adni "aleukímiásgyerekekétkeztetésére" a képeslapért, amint előzőleg a kezembe nyomott, mintha szórólap volna. Jó napom volt, ezért a kezébe nyomtam a zsebemben lévő százast - fatális hiba volt, többet nem csináltam ilyet azóta sem...

2010. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet ez is benne. De nagyon agresszivak birnak lenni az biztos.
2010. dec. 4. 22:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!