Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem idegesít titeket, mikor...

Nem idegesít titeket, mikor valakinek MSN-en, Facebookon hatalmas a pofája, de a valóságban meg se mer szólalni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösen balhés, és kötözködős, de mikor olyanok ugatnak be, akikkel sokat találkozok igazából és akkor ki se merik nyitni a szájukat, mert annyira önbizalomhiányosak, de azért a neten kinyílik a csipájuk. Ilyenkor mindig felmegy a vérnyomásom.


Másrészt meg ez az egész netes dolog. Én MSN-en, Facebookon nagyon utálok beszélgetni, inkább ott leszek bizonytalan, mert nekem látnom kell a másik reakcióit, gesztusait, hogy miként reagál a mondandómra. Úgy látszik nagyrészt ez fordítva van.


2010. dec. 4. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

"Én MSN-en, Facebookon nagyon utálok beszélgetni, inkább ott leszek bizonytalan, mert nekem látnom kell a másik reakcióit, gesztusait, hogy miként reagál a mondandómra."


Akk ne használd őket. Nem mindenkinek fontos az amiket te leírtál.


Megjegyzem neked is nagy arcod volt most.

18/F

2010. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is találkoztam már ezzel a jelenséggel,amúgy is egyre inkább megunom a facebookot.
2010. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem használom sűrűn. De azért mert nem ez az elsődleges kapcsolatforrásom emberekkel, akkor ne is használjam?


Szerintem meg nem nagy arcom volt, hanem ingerült voltam, mivel éppen most cseszte fel az arcom egy ilyen személy.

2010. dec. 4. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon is igaza van. Én amúgy 20 alattiakat meg sem kérdeznék erről, mert úgy hiszem a kérdés legfőképp őrájuk vonatkozik.

Mi, akik nem ebbe születtünk, (nemhogy internet, de mobil sem volt még általánosban) jobban tudjuk hogy hol a határ, illetve hogy egyszerűen fölösleges bunkónak lenni..

26F

2010. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbbit, hogy igaza van, a kérdezőre értettem, csak közben írtak.
2010. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!