Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyvet vegyek a...

Milyen könyvet vegyek a szüleimnek/nagyszüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Vmi olyasmit mint a Da-Vinci kód, vagy Tessa de Loo: Ikrek, de ne vmi szerelmesregény legyen, hanem vmi elgondolkodtató :)Szóval értitek :D
2010. dec. 4. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Frei Tamás: A Megmentő

Frei Tamás kalandregénye új műfajt képvisel a magyar könyvpiacon. Igazi újdonság!

2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj nekik fényképalbumot... sokkal személyesebb, és nem sokkal drágább...
2010. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem is az, hogy nem sokkal drágább a fényképalbum készítése, hanem még jóval olcsóbb is!
2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha kicsit is konzervatívabbak a nagyszüleid, nem veszel nekik da vinci kódot/angyalok és démonokat :P


Lehet pl. Wass Alberttől, Maupassant novellái is nagyon jók...

2010. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Letehetetlen alkotás Lisa See: Hóvirág és a titkos legyező című fantasztikus könyve. Nézz utána guglin, tényleg fantasztikus könyv.
2010. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én nagymamám a Harry Pottert szereti szóval neked kell tudnod hogy tudd milyen könyvet vegyél neki..
2010. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Colleen McCullough: Tövismadarak

Gyönyőrű könyv. :') Lehet, hogy nagyszüleid emlékeznek a sorozatra is (kb.20 éve veítették)

2010. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wass Albert, Szabó Magda, Janikovszky Éva (szüleidnek - mosolyogni tessék, felnőtteknek írtam), Tolsztoj (Anna Karenina), Móricz Zsigmond, Széchenyi Zsigmond, Agatha Christie ( ha szeretik az izgalmas krimit)
2010. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Hóvirág és a titkos legyezőt én is ajánlanám, tényleg nagyon jó :)
2010. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!