Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen dalokat ajánlanátok...

Milyen dalokat ajánlanátok szalagavatóra, ill. szerenádra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Szalagavatóra mindenképp valamilyen szomorú dalt..eléggé "szalagavatós" szám pl. Gary Jules-Mad world ... sztem valami alusztikus dal legyen...

szerenádra meg...hát..nem tudom.. vmilyen szerelmes dal..kérdés h játszol e vmilyen hangszeren vagy vmi..:-)

2009. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nem szerelmes szerenád, hanem középiskolai búcsúszerenád a kérdés tárgya. Pl,Àbrándos szép napok,nagyon jó, Bárhogy lesz,úgy lesz, és mi anno régen egy szép Halász Jutka számot énekeltünk, Semmi sem tökéletes, vagy hasonló címmel, ha érdekel elökeresem, m a címe, de az tényleg szép. Üdv,Nina
2009. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi szalagavatón a Honfoglalást énekeltük Demjén Ferenctől, ha a címet nézzük, nem idevaló, de ha a szövegét figyeled, nagyon is igen!!! "Kell még egy szó, mielőtt mennél. Kell még egy ölelés, ami végig elkísér. Az úton majd néha gondolj reám, ez a föld a tiéd, ha elmész visszavár."

Szerenádra pedig mint az előttem szólók, aztán Ilyenek voltunk... stb...

2009. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Demjén Ferenc: A szabadság vándorai Sztem nagyon jó kis szám
2009. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húsz év múlva,Azok a szép napok (szalagavatón ezt fogjuk énekelni)


17F


(December.05-én lesz)

2009. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!