Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írták le Magyarországon...

Miért írták le Magyarországon a negyvenes korosztályt? 40 évesen már öregnek számítok?

Figyelt kérdés
Munkahelyet keresek,sok önéletrajzot elküldtem és senki nem hív vissza. Minden hírdetésben fiatal munkaerőt keresnek.
2009. jan. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg állami (közigazgatási) céghez menni.

Nagyon nehéz, nincs igazán felvétel - de ott általában nem hátrány a kor.

2009. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez jó. Én 30 évesen (és a többi 30as a közelemben)úgy gondolom, hogy nektek, 40eseknek áll a világ. Mi azért nem kellünk sehova, mert vagy még nem szültünk vagy kis gyerekünk van. Szerintem csak vagy tucatszakmád van vagy rossz helyre küldted az önéletrajzokat.

Keress meg egy jó fejvadász céget, ők majd segítenek, ha esetleg valamilyen plusz képzést kéne elvégezned, akkor milyet. Sok sikert!

2009. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is negyven leszek és nem vagyok öreg,mert nem úgy gondolom és nem úgy viselkedem .Lehet hogy a stílussal van inkább baj .Munkát találni mindenkinek nehéz nem hiszem ,hogy a korod miatt nem találsz,lehet csak nem jó téren keresgélsz.
2009. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!