Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Középiskolások milyen a...

Középiskolások milyen a közösség? (a suliban, egymás között)

Figyelt kérdés

falaztok-e egymásnak ,

kiközösítenek-e ,

....

ilyesmi

??

köszönöm a válaszokat

jah várost és iskola nevet is PLS.


2010. dec. 9. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én most kezdtem a 18. kerületi Vörösmartyban 6-an vagyunk fiúk. Az egyik nagyon rajnak képzeli magát folyton beszólogat mindenkinek pedig egy rakás szánalom. Egyik héten hétfőn mondja nekem hogy ő elszívott 2 szál cigit előző nap. Akkor azt hittem kitör belőlem a röhögés. Mégis hova sz*rjak tőle. De egyébként qrva keménynek hiszi magát. Van egy nyomorék aki 186 cm magas 50 kiló állandóan szerencsétlenkedik és megpróbál beszólogatni de ilyeneket, hogy "nézzé inkább arra" meg "fordulj el" meg ilyesmik. Ráadásul mély hangja és úgy beszél mint a lassított felvétel amíg egy mondatot más 5 mp alatt mond el addig ő azt 20 mp alatt, semennyire nem tudja megvédeni magát. Van egy izomagyú gyerek aki amúgy normális de állandóan az izmait mutogatja meg rázza az öklét pffff szánalmas. Van egy viszonylag normális, meg qrva jó fej gyerek akiben még némi értelem is van, meg vagyok én. Egyébként az egész suli dögunalom semmi történés nincs asszem félévkor átmegyek valami szakközépbe...
2010. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

AHA ... köszönöm válaszod


remélem lesznek még ...

2010. dec. 12. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

3 éve járok egy budapesti művészeti iskolába. A világ legalja az az iskola. A közösség sz.r, nincs is. Kibeszélik egymást, klikkesednek, nincs olyan, hogy osztály és iskolaközösség. Én kirekesztve érzem magam, mivel nem illek be az osztályközösségbe(inkább az osztályba). Az évfolyamtársaimmal jobb a kapcsolatom... A tanárok pofa alapján itélnek(pedig ez egy művészeti iskola), áskálódnak, hazudnak a diák szemébe... Sok a czigány(belvárosi iskola), volt egy-két balhé is már(verekedés pl.) Sokakat okkal piszkálnak(van osztálytársam, aki pl nem vált ruhát, nem fürdik), és sokakat okok nélkül(különböző zenei izlés, kinézet etc). Tanárok közt van pedofil is, és meleg is(nem vagyok rá büszke, épp ellenkezőleg). Talán egy-két tanár van, akiben meg lehet bízni. Nekem a német tanárommal nagyon jó kapcsolatom van már 3 éve, őt nagyon szeretem, szoktunk sokmindenről beszélgetni.

A szakmai része közepes az iskolának, elég alacsonyak az elvárások. Tehát a közösség sem "elit"...

18L

2010. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!