Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hangos szomszé...

Mit csináljak a hangos szomszédokkal? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés
Fölöttünk egy elég hangos família lakik, volt, hogy hajnal négykor nem tudtam aludni az állandó székhúzogatástól, kiabálástól, zenétől. De nem is ez a legrosszabb, hanem hogy a kamasz lány gyakorlatilag hetekig ugyanazt a dalt énekli ordítva, ami eleinte nem zavar, de pár nap után már ölni tudnék, ha meghallom őt énekelni, vagy az aktuális számot a rádióban. Nem éjjel csinálja, nem tudom kihívni a rendőrséget, a szép szó pedig nem használ. Mit csinálhatnék?:(
2010. dec. 9. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségen jelents fel őket
2010. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem csak este lehet már kihívni a rendőrséget ilyen miatt,amúgy meg jelentsd fel őket vagy esetleg ha több embert is zavar a házban akkor hívjatok össze megbeszélést (nem tudom a hivatalos nevét) a lakókkal.
2010. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!

A lakógyűlés jó ötlet, ha másokat is zavar, többen hátha könnyebben találtok megoldást.

2010. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sorházban lakom, a hátsó falszomszédom 3 éve szült. A gyereknek végig éltem már az összes fogzását, éhség utáni ordítását. Azt is tudom mikor beteg, mikor hisztis.ÁÁÁÁÁ!!!!!
2010. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Innen meríthetsz ötletet, és megfelelő kivitelezés esetén garantált a siker:

[link]

2010. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az a dal?

bocsi de érdekel:)

2010. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az önkormányzatnál , a jegyzőnél kell közigazgatási eljárást kezdeményezni, persze nem árt egy ügyvéddel megbeszélni a dolgot.
2010. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, a lakógyűlés jó ötlet. A rendőrséget hiába hívom rá, 10 után nem zajong már, csak ritkán..

A lakógyűlés jó ötlet, már mások is panaszkodtak rájuk:)

Háborúzni nem szeretnék, főleg mert ez panel, itt nincs olyan, hogy valahova "irányítom" a zenét. Nem is tartom értelmesnek egyébként, nem akarok az ő szintjükre süllyedni.

A szám címét nem tudom sajnos, annyit értek belőle, hogy fejhangon visítja, hogy "whyyyy don't you why don't you ....." a ... helyén még van szöveg:) Máskor meg a boldogság, gyere haza c. örök klasszikust hallgatta, amikor az a reklám futott, a végén már féltem tv-t nézni mert rámjött a görcs, mikor az a reklám ment :D

2010. dec. 9. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megirták neked, nem tudom, mi kell, hogy el is jusson az agyadig: nem csak 10 után lehet csendháboritás miatt rendőrt hivni, hanem a nap BÁRMELYIK szakában! Ha téged reggel 9-kor zavar a szomszéd indololatlan zaja, akkor akkor hivod rá a rendőröket! Nincs semmiféle este 10 után a törvényben!!! Ezer éve már...
2010. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én az azonnali megoldások híve vagyok. amikor a szomszédom dajdajozott szerényen átkopogtam éjjel kettőkor. Részeg üvöltözés volt a válasz. Ezután behoztam az ütvefúrót.

A falra egy falapot helyeztem, hogy ne érje kár,majd nekinyomtam az ütvefúrót és bekapcsoltam. Tíz perc múlva kikapcsoltam. Azóta nincs dajdaj. Zajból ért az ember, ha nem állat.

2011. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!