Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek miért jó, ha a Megaszt...

Sztetek miért jó, ha a Megasztár stylistjai bohócot csinálnak mindig a résztvevőkből és a zsűri tagjaiból?

Figyelt kérdés

Némelyik ahogy kinéz, az már durva. Eszenyi Enikő mondjuk viszi a pálmát, de azért sokszor a többi se smemi.


A kérdés, valakik komoly pénzt kapnak azért h bohócként öltöztessék fel őket? Ti értitek ezt ?


2010. dec. 10. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább a Claudiából és a Tillából csinálnak bohócot. Valamelyik héten a Claudia iskoláslány volt, ma domina. És egyik sem állt jól neki.
2010. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
domina már volt egyszer, nem ? :-XDDD
2010. dec. 10. 21:02
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért kell ezt. Mert 1., szerintem nem divatos 2., stílustalan, vagy legalábbis zavaros 3., ezzel milyen példát akarnak mutatni? Az X-Faktorban egy egyszerű farmer meg póló jobban néz ki, mint mit itt néhanapján ráadnak szerencsétlen versenyzőkre...
2010. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h volt -e, csak néha nézek meg egy- egy műsorrészt, de olyankor mindig kiakadok az öltözékükön :)
2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az egész Megasztár egy nagy vicc lett, már a negyedik évaddal elkezdődött a hanyatlás, de most aztán beteljesedett. Örülök, hogy az X faktornak sikerült átvenni a helyét.
2010. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sz*rok a stylistok, nincsenek új ötleteik. Miért nem lehet fiatal, tehetséges kezdőket alkalmazni? Sokan vannak Pesten is ilyenek! Sokkal jobbak, mint a már befutottak, frissebbek az ötleteik.

Claudia eleve olyan alkat, akinek sem a domina, sem az iskoláslány stílus nem áll jól. Tilla nagyon magas, rendszeresen olyan ruhákat adnak rá, ami még inkább magasítja, és így idétlenül néz ki.

2010. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem még Tilla a legkevésbé durva az extrémen felöltöztetettek közül. Eszenyi Enikő a legdurvább, aztán Claudia, de utána rögtön következik ez a szerencsétlen Tolvai Renáta, aki nem is lenne olyan rossz alakú, mert husi létére igenis jó alakja van, eloszlik rajta, formásan husi. Mégis miért nem lehetne ezt kihangsúlyozni? Rendszeresen olyan ruhákat adnak rá, amiből pont az jön le, hogy inkább dagadt és nem gusztusos. Főleg a 3. vagy 4. döntőn (már nem emlékszem) volt durva, amikor a zsűri is megjegyezte, hogy gáz...

Amúgy idén nem is a Lakatos Márk a stylist. Ő se volt szimpi, de ennél sokkal jobban végezte a munkáját!

2010. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tuti, hogy az Eszenyi néha belekontárkodik a dologba. Abból gondolom, hogy rajta mindig ilyen karácsonyfadíszbe oltott asztalterítők szoktak lenni.
2010. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Abszolút igazatok van, egyszerűen katasztrófa, ahogy hétről hétre kinéznek. Csodálom, hogy nincs egy értelmes, jó ízlésű ember az egész csatornánál, aki szólna, hogy másképpen kellene csinálni...
2010. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért az X-faktorban is vannak nagyon durva, és iszonyú ízléstelen összeállítások, nem csak a Megasz@rban, a pálmát megosztva vinnék nálam. Megában a stylistok szintén versenyeznek (éjjel megamánia után szokták leadni), bár valahogy nem látok javulást...
2010. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!