Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Karácsonyi húzáskor az osztály...

Karácsonyi húzáskor az osztályfőnök helyettest húztam. (Fizikát és matematikán belül algebrát tanít nekünk) Szerintetek mit lehetne neki venni? (max 2000 Ft)

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
gyertya, tál, bonbon. most hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2010. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a tanárokat mindig letudtuk valami egyszerűséggel. Ha nő volt, akkor valami szép gyertyatartóval mondjuk, vagy ékszerrel, ha olyan stílusa volt, ha férfi akkor egy üveg szépen csomagolt borral vagy bármilyen alkohollal. Esetleg gravírozott toll, ilyesmik, amik ugyan nagyon sablon ajándékok, de nem minden tanár olyan nyitott hogy ismerje a diák valamelyest hogy még is minek örülne!
2010. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz körül a tantárggyal kapcsolatos ajándékok között. Nemrég láttam valahol a neten egy olyan faliórát, ahol a számok képletekkel voltak felírva, pl. 1 - 73829/73829, 2 - gyök4, 3 - pí egészrésze, stb.

Szernintem ha algebrát tanít, akkor egy ilyen ajándék stílusos lenne neki. Házilag sem túl bonyolult megcsinálni, 300 ft egy óraszerkezet hobbiboltban, és ha nő a tanár, akkor megcsinálhatod neki üvegfestékkel, átlátszó plexire vagy üvegre, ha férfi, akkor meg előrajzolod a számokat és forrasztópákával ilyen égetettre, mint amit régen technikaórán csináltunk, kis dobozkát. De mondjuk fordítva is jók.

Ez bőven belefér a keretbe és nem sablonos, haszna is van.

Nekem a nagyszüleim tanárok voltak, és annyi ilyen kis üveg, porcelán, stb. dísztárgyuk van, hogy egyszerűen nem tudnak vele mit kezdeni, szóval ha nem muszáj, ne olyasmit adj neki.

2010. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg neki a 80. gyertyát, üvegtálat, gravírozott tollat, én tanár vagyok és a falnak megyek ezektől a tudjuk le ajándékoktól. Haza se viszem, lerakom az utcára. Te ismered, olyat válassz, aminek van valami köze hozzá. Pl milyen könyv érdekelheti, nem kell, hogy szakkönyv legyen, lehet akár krimi is. Nem előre kell céllal nekiindulni, hanem járni a boltokat az ő szemével és valami majd szembejön. Időt kell rá szánni. De ha semmi nem jön be, akkor még mindig legjobb a pia, annak legalább örül.
2010. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. Ez az órás dolog jó ötletnek tűnik :) Amúgy meg elfelejtettem odaírni hogy nő.
2010. dec. 11. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Gravírozott logarléc, bár nem hiszem, hogy kijönne 2k-ból.
2010. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Klein-kancsó üvegből ( [link]
2019. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!