Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyenes szárú, szűk nadrágr...

Az egyenes szárú, szűk nadrágra miért mondják egyesek, hogy bu. Zis? Pedig kifejezetten jól áll, ha jó az alakja a srácnak, nem?

Figyelt kérdés

Szóval ezt nem értem, jó pár olyan srác van, akinek állat szép alakja van, és szépen mutat rajta egy feszülős nadrág, most miért lenne bu.zis ???


Csak az nem bu.zis, ha slamposan öltözve, lógó seggű gatyában és pulloverben van pl?

Ez lenne így a férfias ?


(főleg fiatalabb srácoknál működik ez, mert egy 60 évesen nyilván más a szűk nadrág :-XD)


2010. dec. 17. 05:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj,sajnos ez van,sok az előítélet,pedig én is úgy gondolom,hogy szexis aki ilyen nadrágot visel,ugyanis én fenék párti vagyok,tehát nagyon szeretem a férfi feneket,és totyakos nadrágban elég nehéz megfigyelni :)Könnyű mindenkit szapulni azzal,hogy ilyen meg olyan,meg elküldeni a francba.Ez a legkönnyebb.Mondok valamit,egyáltalán nem b**is,ha mellette olyan ruhákat visel egy férfi,ami kifejezetten elegáns vagy férfias,és persze a nadrág színe és anyaga sem mindegy,hogy milyen.
2010. dec. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaja, sztem is kifejezetten csinos, és izgató, ha egy srácnak jó alakja van és jól áll rajta egy ilyen szűk cucc


csak valamiért nálunk ez bu.zis .... , én se értem miért, de elnézegetek 20 körüli srácokat ilyenben, és állat izgató némelyik

2010. dec. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!