Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresek egy bizonyos lányt...

Keresek egy bizonyos lányt aki szombaton vonatozott bécsbe, te vagy az?

Figyelt kérdés

Keresem azt a lányt aki szombaton reggel a Keletiből induló 7:10-es Railjet vonaton ült amiről aztán Bécsben szált le. A bisztró rész közelében ült egy négyes ülés eggyik ülésében. Kb 17-19 éves lehetett, 180 centi küröli magasággal, a keresztneve valószínűleg Dominika. Fehér hosszú újjú volt rajta, volt egy zöld első ránézésre pamutnak tűnő pulcsija is. Az arca hasonlít Damnak Jázmin arcára egy kicsit, a haja világos barna és fél-göndör. Világos kék farmer volt rajta. Olyan Nokia telefonja volt aminek qwerty billentyűzete van és képes a wifit fogni. Van egy kis öccse, 8 év körüli, az anyja és apja kísérte.

Iwiw-et myvipet már jó párszor végig néztem, de majd még próbálkozom de eddig sajnos nem találtam meg, Facebookon néztem de ott nem találok normális szűrő beállításokat és így minden Dominika nevű közül nehéz kiszúrni pont őt(külföldiek küzöl úgy értem). Ha minden igaz még szombat este haza utaztak, szóval csak a karácsonyi vásár végett mentek ki ők is.


Ha esettleg az említett leányzó olvassa ezt, akkor kérem küldjön egy privát e-mailt. A többiektől meg köszönöm, hogy végig olvastátok és ha tudtok mondani pár tippet, hogy hogyan találhatnám meg őt azt nagyon megköszönném!


2010. dec. 19. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
kiteszem a facebookomra :)
2010. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
éniskiraktam:D
2010. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
www.veledutaztam.hu
2010. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mi célból keresed? :D Írj már légyszi ebből egy fészbukra kirakható változatot az e-mail címeddel és akkor többen ki tudjuk rakni és ha lány meglátja, akkor írhat neked közvetlenül is.
2010. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Barátom, te beteg vagy. Ne keresd a lányt, ne zaklasd. Én nem állnék szóba ilyen pasival aki így kémkedik, kutat, nyomoz utánam mindenfelé.
2010. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez most miért beteg?:D Tetszik neki a lány és rá akar találni, nem igaz?
2010. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
de miért keresed??
2010. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Hát apám, ez késő bánat.
2010. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak amiért egy 18 éves fiú általában keres egy lányt. :)
2010. dec. 19. 10:56
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem beszélgettél vele a vonaton?
2010. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!