Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon miért viselhetik?

Vajon miért viselhetik?

Figyelt kérdés
Miért viselnek télen,borús időben egyre többen napszemüvege Budapesten (gondolom más megyékben is)ahol a hó nem marad meg csak a sár és latyak. Vicc ahogy egyesek még a metróban sem veszik le a féltett napszemüvegüket. Na meg,hogy szintén télen egyes csajok miniszoknyában járnak és azt állítják ők nem fáznak mert a harisnya az meleg. Vicc! Nem kötözködök,csak értetlenkedek.
2010. dec. 21. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet h monoklia van

lehet h a szemuveg a sotetben besotetul

lehet h nagykepuek

lehet h zavarja a feny ami a hobol visszajon

2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 komasa ***** válasza:
53%

Vannak az olyan emberek, akiknek nem lehet megérteni a gondolkodását. Lehet szükség napszemüvegre télen is, de nem viselem a metrón!!!!!! Ez nonszensz! Persze elviszem magammal, a táskámban, vagy a fejem tetejére rakva! A miniszoknyás lányok meg nem fáznak!!!!!!! Ugyan már! Aztán amikor felfáznak, megjelenik a sárga folyás.... Akkor meg megy a nyafogás! Ő bajuk!

Megértelek!


IDIÓTÁK!

2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Marha egyszerű:DIVAT!! Sőt,ennek a fordítottját is meg lehet figyelni. Gondolok itt például a gumicsizmára a legnagyobb forróságban.

Én nem szeretnék senkinek sem beletaposni a lelki világába, de figyeld csak meg(mondjuk valamelyik közösségi közlekedési járművön),hogy milyen szinten mozog ezen emberek értelmi színvonala.

2010. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy azthiszik hogy menők vagy nem akarják hogy felismerjék őket :D
2010. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Divat, menőzés, és nem volt idejük sminkelni. Ezek a variációk. Nagyon ritkán monokli. Még ritkábban mert sztár az illető.

A miniszoknyára nem tudok mit mondani. Van egy csoporttársam (tipikus stréber, tehát véletlenül se tipikus tinicica), és térd fölé érő szoknyában rohangászik egy csomószor télen. Persze nem -10 fokban, de 0 fok környékén még simán. És még csak egyszer volt felfázva, azt is kiskorában, nyáron állítólag. És megfázva sincs soha. Idén csak egyszer volt náthás, de az is lehet, hogy csak allergiás volt. Úgyhogy el tudom képzelni, hogy van aki tényleg nem fázik.

Én pl. még most is épp derék alá érő tavaszi dzsekiben megyek ki (alatta garbó, mert a suliban hideg van), mert egyszerűen melegem van! Én felül mindig izzadok, alul majd' megfagyok, nálam szóba se jöhetne télen szoknya. Minden ember más..

2010. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán ők a családon belüli erőszak áldozatai?
2010. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Napszemüveg: Mert nagyon érzékeny a szemem, és amikor a tél ellenére 7 ágra süt a nap, igenis fáj a szemgolyóm! Meg nekem a házban lévő fényerő és a kinti fényerő közti hirtelen váltástól is megfájdul a szemem. A metróban persze sose hordom, olyankor a pulcsimra akasztom, vagy a fejem tetejére teszem.


Miniszoknya: Képzeld el, én NEM fázom miniszoknyában még -20 fokban sem! (Kipróbáltam 2-3 éve, amikor egyszer volt -20) Felveszek egy sima vékony nejlon harisnyát, rá pedig felveszek egy színes 40-50 denes harisnyát (az a kicsit vastag, de leggingsnél vékonyabb Calzedoniás harisnya), és semmi bajom nincs! Nem vagyok divatcica se ráadásul, mert ilyen bölcsészes stílusom van, nem nagyon hordok rózsaszínt, tegnap pl. mustársárga harisnya volt rajtam és minő meglepő: miniszoknya, mert épp ahhoz volt kedvem. Az a helyzet, hogy bármilyen hihetetlen, vannak emberek, akiknek a lábuk nem fázik! Ilyen vagyok én is. Semmit nem érzek a lábamon igazából. Kicsit érzem a hideget, de nem fázom. Ugyanígy vagyok a meleggel is: érzem, de nincs melegem a lábamon még 40 fokban sem. Én akkor fázom, ha felül nem vagyok elég vastagon felöltözve, vagy kilóg a derekam, ezért felül jó rétegelten öltözök, és minden pulcsim/felsőm legalább a fenekem közepéig ér. Meg melegem is csak csípőtől felfelé tud lenni. Ráadásul én nadrágot iszonyú nehezen találok magamra, ezért jobban szeretem a szoknyákat, viszont mivel alacsony vagyok, nem hordok olyan szoknyákat, amelyek túllógnak a térdemen, mert összemegyek tőlük. Ja és még valami: valahányszor felfáztam, mindig 30 fokban sikerült, mínuszokban soha...

Azért tök jó, hogy ti tudjátok jobban, ki miben fázik. Inkább nézzetek magatokba, főleg az, aki leidiótázott...

2010. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem egy közeli rokonom hord napszemüveget szinte állandóan, rákérdeztem a szüleimnél és azt mondták hogy a lézeres szemműtéteken átesőknek(nyilván hallottatok már róla), lehet hogy életük végéig érzékeny lesz a szemük a fényre(termésetesen csak az intenzív, erős fényekre), ezért kell napszemüveget viselniük.(egyébként az ismerősömnek akiről beszéltem szintén szemkezelést alkalmaztak, rajta ezért a szemüveg.)

-és igen ezeknek a metrón is szeüveget kell hordani!


-szóval úgy gondolom az előbb felsoroltak közül ez is előfordulhat nem kis számban...

2010. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!