Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan járnál el a helyemben?

Hogyan járnál el a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősömről derült ki 1éve már hogy strici, mikor meg tudtam részben irigyeltem ugyanakkor lenéztem.

Viszont az irigység olyat váltott ki belőlem, amit nem gondoltam volna én se. A szó szoros értelmében felkeresem bizonyos időközönként, és kérek a pénzéből amit ők "csinálnak" eleinte persze el akart hajtani a fenébe, ekkor megfenyegettem hogy vagy megy a sittre vagy osztozunk a pénzen. Ehhez a bizniszhez semmi hozzájárulásom nincsen ezért jogtalanul úgymond húzom le én pénzzel vagy leleményes vagyok? Valahol tudom hogy ez se törvényes de legalább jobb mint hogy feladjam őt?

Nem nagy összegekről van szó 40-60e ft-okról

Mindketten 28 évesek vagyunk


2010. dec. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz, hogy maradjon meg a striciskedésnél és ne unja meg a lehúzásod, mert komoly bajba is kerülhetsz.
2010. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cory Rose ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Egyébként ugyanezt tettem volna, ha felnyomod azzal nem érsz kb. semmit.
2010. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért használtam ki ezt mert tudom róla hogy gyenge jellem, és csak a nőket tudja irányítani. De ahhoz hogy tegyen valamit, már kevés.
2010. dec. 21. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt a jog úgy nevezi, hogy zsarolás, és elég keményen bünteti.

bár, lehet, hogy jobban járnál néhány év börtönnel, mintha az ismerősöd a saját kezébe veszi az ügy elintézését...

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az írigység rossz tulajdonság. Jobb megszabadulni tőle. Az a pénz nem ér annyit, hogy ilyen alacsony szintre kerülj. Ha bajba kerül a saját tetteiért a régi ismerősöd, magával ránt téged is. A zsarolás az zsarolás minden szinten és büntetik. Ne csodálkozz, ha egyszer egy apró szívesség kérése kapcsán hirtelen nyakig leszel egy olyan dologban, amibe egyáltalán nem szerettél volna benne lenni és még kitérni sem fogsz tudni előle. Annak a pénznek meg fogják kérni az árát. Tudod, hogy semmit nem adnak ingyen sehol.
2010. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előtte droggal üzletelt, vagy futár volt nem is tudom.

Már akkor se kereste a személyem, ezért nem tudom hogy magával rántana-e bár nem nézem ki belőle.

2010. dec. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!