Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet felszámolni...

Miért nem lehet felszámolni az éhezést?

Figyelt kérdés
Évente 30 millió ember hal éhen. Nincs pénz, hogy valahogy nekik elég élelmiszert juttassanak, vagy leehtőséget, hogy termeljenek maguknak? Pl. egyesek milliárdokat ölnek bele űrprogramokba, hogy láthassuk milyen a Mars felszíne meg ilyenek. Tudom, hogy fontos a tudomány, de nem gondoljátok, hogy előbb a saját házunk táján kéne rendet tenni? És ha ilyen alapvető problémákat mint az éhezés felszámoltunk, utána lehetne az űrben katatni...
2010. dec. 22. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Te mit tettél a dolog érdekében? Feltételezem semmit. Ebben az esetben nincs erkölcsi alapod kérdőre vonni, másokat, a társadalmat, vagy az emberiséget.

Gyűjts vagyont, oszd szét a rászorulóknak és bírj rá másokat, hogy kövessék a példádat.

2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És azok akik mint az állat csinálják a gyerekeket a nyomorba? Minél kultúrálatlanabb butább egy ember annál inkább ingerli hogy minél több utódot hozzon létre!Mások felelősségét akarod az aki csinálja feleslegesen a gyerekeket annak nincs?
2010. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt kell, hogy mondjam, hogy igazad van ! Ez már régen eszembe is jutott. Pl amikor volt pár éve egy építkezés Budapesten, 1 000 000 éves fátkat találtak. Namost fogták és több százezer forintért elvitették valahova, ami maradhatott volna ott is. Amikor nincsen pénz a korházakban haldokló emberek vizsgálatához 10 000 Ft-ra egy készülék működtetésére, ami már megvan, miért ilyen marhaságokra költenek.


A válasz valószínűleg az érdekekben vannak. Egyszerűen vannak akik abból élnek, hogy elvégzik azt a munkát és őket foglalkoztatni kell.

2010. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is fontosabb lenne hogy előbb felszámoljanak az éhezéssel.

Én mindig is arra gondoltam hogy...

Á na mindegy hosszu...XD

A lényeg az hogy pl. akik nagyon sokat keresnek milliárdokat... sajnálják azt az egy falatot is...

nekem ha lenne annyim elmennék oda ahol éheznek és szétosztanám a pénzt...

De hát---... nem részletezném...

2010. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!