Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik éved volt eddig a...

Melyik éved volt eddig a legszebb?

Figyelt kérdés

Úgy mindent belevéve vagy valami miatt és a történetet is elmesélheted :) Csak kíváncsi vagyok :)

16F


2010. dec. 25. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

19. életévem volt a legszebb, azaz 2004.

Elkezdtem az egyetemet, elkezdődött, amiről rég álmodtam, sok barátra tettem szert, felnőtt voltam, ráadásul akkor még egészséges :S Úgy éreztem, enyém a világ. Aztán rákövetkező évben történt egy haláleset a családomban, depressziós lettem és bulimiás, három év alatt jöttem helyre teljesen, de az egészségem megsínylette, örökké a testemen viselem a nyomait annak a három évnek sajnos. És talán kicsit a lelkemben is megmaradt a nyoma...

2010. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
őő a 2007 akk vtam 14 és leraktam segédmotorra+lett 1 simsonom :D utána meg a 2009-es részben mert vettem 1 125ös motort. talán ez a 2 év volt ennyiből a legszebb.
2010. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
fú, hát nekem nem tudom pontosan 17 18 vagy 19 szerintem, amikor még középsikolás voltam. sokat hülyéskedtünk, meg buliztunk :) azóta sok minden változott, köztük én is, de remélem a legjobb még ezek után fog következni
2010. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem 2009, amikor összejöttem a barátnőmmel. Az első fél év olyan gondmentes volt, maga volt a mennyország :)


22/F , akkor 20 voltam

2010. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

2007

Mert akkor még buta, naiv és boldog voltam. És akkor még a volt legjobb barátnőmet a legjobb barátnőmnek hívhattam. Nagyon sokat jártunk el mindenfelé, jól éreztem magam, sok élménnyel lettem gazdagabb. Aztán 2008-ban összevesztünk plusz rengeteg családi problémám lett, depressziós lettem, stb. Viszont idén ősztől, hogy középsulis lettem sikerült talpra állnom és végre igaz barátaim vannak. Remélem 2011 tökéletes lesz. :D

15/l

2010. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

2007 talán

Nincs konkrét élmény.

Csak utána annyi rossz, nagy hordejeű döntést hoztam, hogy nem volt igazán jó évem azóta.

2010. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*horderejű
2010. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A mostani. Az év első fele azért, mert a volt osztályommal jól összerázódtunk, ott volt a rengeteg közös buli érettségi előtt és után, szeptemberben pedig végre kiszabadultam ebből a városból, és meg sem álltam az ország másik feléig, ahol új életet kezdhettem. A menekülésem oka az osztálynál jóval közelebbi volt: a családom egyszerűen megfojtott, bezártak, nem hagytak élni, levegőt venni se jóformán. De mióta elkerültem egyetemre, végre szabad, és boldog vagyok, a koli olyan, mint egy nagy család, mindenki segít a másiknak, amiben tud, és ott végre elfogadtak olyannak, amilyen vagyok. Talán a szerelem is újra megtalál ott, de egyelőre anélkül is nagyon is elégedett vagyok a mostani helyemmel és helyzetemmel, az pedig, hogy innen merre sodor az ár, már a jövő zenéje :)

18/L

2010. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mi a titkod 18/L? mi a titkod édes lányom? :)
2010. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a 13. évem :D

Sok barátot szereztem, remek nyaram volt (voltam egy nagyon jó táborban egy remek helyen, azóta is imádok visszamenni arra a környékre, gyönyörű, és csodás emlékek fűznek oda:), akkor kaptam meg életem első Tolkien könyvét (azóta mániákus gyűjtő vagyok, és minden általam beszélt nyelven gyűjtögetem a könyveit, imádom), abban az évben költöztünk el, és lett saját szobám, ami azt is eredményezte, hogy a húgommal, akivel addig egy szobában voltam és folyton veszekedtünk, rohamosan javulni kezdett a viszonyunk :). Ja és ekkor kezdtem a 6 éves gimnáziumot is, ahova egyébként nagyon szerettem járni.

2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!