Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szereted a japánokat,...

Miért szereted a japánokat, illetve Japánt?

Figyelt kérdés

Én a történelmet és a nyelvet szeretem , meg régi zenéket.Kíváncsi vagyok hogy ki ,miért szereti őket/ az országot^^

És még ki milyen országokat szeret???

Avagy milyen nyelveket tanultok?? ^^


2010. dec. 30. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A japán nyelv tetszik, és az autóik. Tetszenek a vulkánok hegyi útjai. Egyszer kimegyek, és körberajzolom Gunmát.
2010. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, már 9-10 éves korom óta "fan" vagyok. Imádtam az animéket, ezekből kifolyólag meg megismertem minden mást ami ahhoz fűződik. Egzotikus, teljesen más hely, más mint minden ebben az országban. Más, és jobban tetszik a kultúra is, a nyelv, egyszerűen minden.

17/L

2010. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dymo ***** válasza:
bushido miatt
2010. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bretso ***** válasza:
54%
Szeretem az animokat, viszont utálom a sok kis japánmániás gyereket.
2010. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A minőség miatt. Minden japán cucc jó minőségű. Elektronikus eszközök, autók/motorok(Toyota, Honda, Suzuki, Kawasaki és még sorolhatnám...) stb.
2010. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül 10-12 éve nagyon érdekel Japán, de mióta ekkora divat lett itthon ez a japánozás, már nem szeretem annyira. Mostanában inkább Közép- és Dél-Amerika érdekel, főleg a történelem (leginkább az aztékok, inkák stb.), leginkább a csomóírás nyűgöz le, szívesen megnéznék egyet élőben. És persze ókori templomokat is nagyon szívesen meglátogatnék, érdekes helyek lehetnek.
2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb ugyanazért amiért a 14:12-es. És még azért mert nagyon bejönnek az ázsiai nők :D bár európai szemmel mind majdnem egyforma :D
2010. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szépek a japán lányok.
2010. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én 7-8 éves koromtól anime fan vagyok vagyis imádom az animéiket mangájukat zenéiket a nyelvet is tanulom


L/10

2010. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!