Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az állandó kiírások facebookon?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem a legjobb kategória,de mindegy:)

Szóval titeket nem idegesítenek az állandó,hülye kiírások facebookon,hogy ha ilyen,meg olyan vagy,tedd ki az üzifaladra,meg az a sok idiótaság,amiket a tinik szoktak kiírni!??:)

Kicsit viccesen hangzik,mert 17 éves vagyok,én is tini vagyok,de én soha nem írogatok ki ilyenek,szerintem elég gáz,aki ilyeneket ír ki,úgy érzem,hogy én már ebből kinőttem.

17/L


2011. jan. 1. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Közösségi oldal,mindenki azt ír amit akar. Szólásszabadság van, nem írhat mindenki olyat ami neked tetszik.

Engem nem idegesít, végül is azért van az oldal hogy szórakozzunk.

2011. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én azt imádom, mikor minden lényegtelen dolgot kiírnak.

Kedvencem, mikor kiírják, hogy hány óra :DD

2011. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
fölösleges időpocsékolás.
2011. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

fúú.. ne is mond!

Allandóan ezzel van tele az üzenőfal. Van aki twitternek használja, és 2percenként kiír valamit -.-

Ja, és pl karácsonykor csak azt lehetett olvasni, hogy: Boldog Karácsonyt! stbstb

Most meg h B.Ú.É.K!

:|

13/L

2011. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

a röhej, hogy nekem a 20onéves haverjaim is kitesznek mindenféle szánalmat. én meg röhögök rajtuk.


max olyan dolgokat írok, ami közérdekű, vagy közérdeklődésre tarthat számot.

de sztem az senkit nem érdekel, hogy lenn voltam a boltban és vettem magamnak egy tábla csokit...

de mivel egyesek közléskényszerben szenvednek, és ez ellen max annyit tehetünk, hogy töröljük őket, így nem tudom a megoldást...

2011. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Engem csak a közhelyes idézetek idegesítenek, meg mikor vannak ilyen Lájkot (tehát külön oldal, ahol vicces dolgok vannak és lehet lájkolni) és kiírni az üzenőfalukra -.-

Pont az előbb írt ki vmit az ismerősöm, és a másik elkezdte alá írni, hogy nem érti az olya embereket, akik nyavalyognak az ilyen kiírások miatt, csak annyit kell tenniók, h ellapozzák stb. De hát Istenem, percenknt kiírnak vmi sz.rt én meg lapozgassam meg szelektáljam??!!! Egyébként tudom, h sok közül rám is értette, hiszem mondtam már neki, h idegesít ez meg az, h mindent kiír stb. 18/L

2011. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22:34 vagyok. Csak ennyit válaszoltm rá: "Távolról sem kell mindenben egyetérteni, épp attól érdekes a világ, hogy sokan sokfélét gondolunk róla."
2011. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha zavar nem kell facebookolni.


Lehet, hogy nem ez lenne a lényege, de a többség erre használja, kár ezen bosszantani magadat már az újév első napján.

2011. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Nem idegesít, csak nem értem mire jó az amikor kiírják percenként hogy hányóra, unalom, jóéjt, jóreggelt...és kedvencem a mekkorapartyvan :D Ki az aki bulizik és közben mobilon tolja fészbukot? Marha nagy buli lehet... Az rendben hogy egy közösségi oldalnak ez a lényege, de ez a sok unatkozó netfüggő fiatal szánalmas.
2011. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, engem is nagyon irritál. Még ha valami tartalmasat tennének közzé, akkor oké lenne, elvégre arra való, de semmi értelmes dolgot nem látok az üzenőfalakon. :(
2011. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!