Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es és egyáltalán nem szeretem a sulimat úgy érzem nagyon rosszul döntöttem az osztályomban van 1 gyerek aki mindig beszólogat és mindenki előtt leéget mindig és iskolát szeretnék váltani anyámmal még nem beszéltem neki mindig azt mondtam minden rendben közben pedig semmi sem szerintetek iskolát váltasak?
2011. jan. 4. 19:28
 1/4 yuda ***** válasza:

Szerintem abban kérj inkább tanácsot,hogany kezeld a problémát, mert az élet már csak olyan,hogy hiába futsz el egy probléma elől,az újra és újra előjön -ha nem tanulod meg leküzdeni,


Más-más embereken keresztül,de egész életedet végigkiséri -tehát szerintem nem lenne megoldás elfutnod,mert tapasztalatból mondom,mindenhol találkoznál hozzá hasonlóakkal.

2011. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a tanévet még csináld végig,hátha javul a helyzet!Próbálj beszélgetni,barátkozni.Kérdezősködj közben más iskolákról is.Ha mégsincs változás akkor válts sulit!
2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Ne vált iskolát, inkább próbáld meg kezelni a helyzetet. Bárhova mész, mindig előfordlhat, hogy valakivel konfliktusod lesz. Egy másik iskolába sem csupa angyalok járnak, lehet, hogy ott még keményebb megpróbáltatások érnének. A menekülés nem megoldás.
2011. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bretso ***** válasza:

Csúnya gyerek leéget és nem bírod elviselni, hááát szörnyű. Szerintem legyél magántanuló nehogy véletlenül bárki is be merjen szólni neked. Aztán persze ha kikerülsz a nagy betűs életbe észreveszed, hogy nem az a megoldás a problémákra, hogy elfutsz előlük.


Mert akit lehet, azt mindig cikizni fogják, aki nem hagyja magát (bármely módon védekezzen is), azt idővel békén hagyják.

2011. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!