Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a földönkívüliek idelátogat...

Ha a földönkívüliek idelátogatnának, biztos, hogy az emberiség lenne az a faj, akivel fel akarnák venni a kapcsolatot? Ha nem, akkor kikkel/ mikkel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a kutyákkal? A Földön az ember az egyetlen "intelligens" faj, tehát nincs nagy választék.
2011. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te még nem láttad Sütii cicát :):) Úgy tudom az usa-ban eggyüt kísérleteznek az emberekkel.
2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha nem az emberekkel akkor kikkel? Csak érdekel hogy jutott eszedbe ez a kérdés, te melyik másik fajra gondoltál?
2011. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan egyikre se. Csak az jutott eszembe, hogy egy teljesen más civilizáció számára biztos mi tűnünk-e itt a legintelligensebbnek?
2011. jan. 5. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az nem biztos. Meglátnák, hogy mit művel az ember a bolygóval stb. szerintem rögtön kiirtanák, (mert ha egy szervezet megbetegszik, akkor azt ki kell kezelni) és telepátiával lehet, hogy inkább az állatokkal beszélgetnének. A Föld most az ember nevű vírusban szenved.
2011. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez az, amire gondoltam. Az emberiség saját maga alatt vágja a fát, több értelemben is. Biztos mi tűnnénk a legintelligensebbnek?
2011. jan. 6. 13:45
 7/7 anonim válasza:
A delfineknek sokkal nagyobb agyuk van, de nem minden ember idétlen. Tehát szerintem elegendő lenne pár embertől megszabadulni pl.: kilőni őket az űrbe a pénzükön, és abból csinálni a show műsort, nem ezt a sok ****-t nézni. =)
2011. jan. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!