Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szükség van ilyen szolgáltatás...

Szükség van ilyen szolgáltatásra?Nonprofit módon, tehát ingyen: Segítség önéletrajzok megírásában, interjúra felkészítés, segítség a munkakeresésben stb.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy kis faluban (kb. 1500 fő) indítanék egy ilyen szolgáltatást, olyan célzatból, hogy némi gyakorlatot is szerezzek a leendő hr diplomám mellé...

Ti eljönnétek hozzám, ha itt laknátok?


2009. jan. 28. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Annyira jó ötlet! Ne felejtsük el hogy aki faluban él azok közül sokan városban tudnak csak elhelyezkedni, ahol nem ismerik őt, így az önéletrajzon áll vagy bukik sokszor minden. Sőt manapság ezt már középiskolában kellene tanítani. Engem érdekelne tuti!
2009. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkanelkuli hivatal szervezeseben jartam ilyen "tanfolyamra", 13 alkalombol allt.

Eloszor mindenkinek sajat maganak kellett oneletrajzot keszitenie, ezt a munkaugyisek atneztek, es utana pedig ment elesbe az interjuzas. 3-an ultek az asztalnal, es onnantol kezdve ment az interju, hogy kopogtunk az ajton.

Koszones, leules, testtartas...mindent tanultunk elotte, es be kellett mutatni, mit tudunk.

3-an folyamatosan kerdezgettek, ugy mint egy interjun.

Nagyon jo otlet a reszedrol, rengeteg tapasztalatot lehet szerezni igy, es nem felnek az emberek kiallni mas ele, es megszolalni az interjun. Sajnos sokan az interjuk miatt nem is keresnek munkat szerintem, hiszen meg ahhoz sincs onbizalmuk.

Ha sikerul megvalositanod, nagyon ugyes vagy!!!!

2009. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szép dolog ha ingyen csinálsz egy ilyet!

Csak hirdesd magad, mert lehet sokan nem hiszik el hogy ingyen csinálod és nem bíznak az ilyesmiben még így sem!

Ja most nézem hogy már jó régi a kérdés! csináltál ilyet végül is? Sikerül? Volt jelenkező?

2009. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy csak most válaszolok... :S

Ma volt az első alkalom, amikor tartottam, ill. tartottam volna ilyen tanácsadást, ha lett volna jelentkező. De egyelőre teljes érdektelenségbe fulladt a dolog. Bosszankodtam egy sort, mert gondolom azért jó páran felveszik a segélyt, mert nem találnak munkát, de segítség az nem kell nekik. Na mindegy. Még egy pár hétig próbálkozok, aztán ha nem érdekel senkit, feladom. :S

2009. szept. 4. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Most azért én is kellemetlenül érzem magam... Ennyire hülyeség lenne? Most hülyét csináltam magamból, és mindenki rajtam röhög? :S Ki is emelem a kérdést, hogy valaki válaszoljon, ha már magamban itt dühöngök. :D
2009. szept. 4. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:

ne érezd hülyén magad.


hogy hirdetted meg?

2009. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kint van a faluban mindenhol, még az orvosi rendelőben is + a falu honlapján... :O
2009. szept. 5. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád. Egyrészt az emberek sajnos nem merik már elhinni, hogy van olyan szolgáltatás, ami ingyen van, és nem valami trükkös módon akarnak pénzt kiszedni belőlük.

Másrészt meg azt hiszem, sokan lehetnek úgy vele, hogy nem is remélik, hogy nekik ettől jobb lehet.

A harmadik,hogy egyszerűen lusták.


Én tuti elmennék ilyenre, ha munkanélküli lennék és olyan időben lenne, hogy ráérjek (persze ha nem dolgozom, nyilván rá is érek).

2009. szept. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!