Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A facebook-on miért jelölnek...

A facebook-on miért jelölnek ismerősnek olyan valakit is, aki nem is létezik?

Figyelt kérdés
Létrehoztam egy kamu profilt. Rendesen kitöltve meg minden. Találomra megjelöltem egy csomó embert(főleg jó csajokat:)), és lám már van vagy 10 ismerősöm.
2011. jan. 17. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Név miatt. Esetleg ha raktál fel kamu képet akk azért.

De van aki csak gyüjti az ismerőseit.

2011. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy igen szép (modell)csaj arcképét raktam be, és 10-ből 8 szintén lány egyből visszajelölt.
2011. jan. 17. 22:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aki csak gyűjti az ismerősöket az elég szánalmas dolog. Nekem a valódi profilommal pl. csak 3 ismim van, és nem szégyenlem vagy ilyesmi. Van olyan egyáltalán a facebook-on akinek nulla ismerőse van csak? Vagy akkor nincs is értelme regisztrálni?
2011. jan. 17. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy nem merik feltenni a kérdést, hogy ki vagy, honnan ismerlek, nem emlékszem rád, ezért inkább visszajelölnek, mert hát biztos ismer valahonnan....
2011. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mind a 200-300 ismerősömet ismerem.. attól, h valakinek nem csak 3 ismerőse van, még nem "gyűjti az embereket".. -.- és ha vki bejelöl akkor általába visszajelölök, de nem azért, hogy többen legyenek hanem azért, mert abszolút nem érdekel és nem ez a legnagyobb problémám.. nem úgy mint egyeseknek..
2011. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer bejelölt egy csaj FB-on, de egyáltalán nem emlékeztem rá sehonnan, és egy közös ismerősünk sem volt. Írtam neki, hogy honnan ismer, erre az volt a válasz, hogy sehonnan, csak ismerkedni szeretne. Mármint nem úgy, hogy partnert keres, mert én is lány vagyok, hanem hogy szimplán barátkozni akar. Nem jelöltem vissza. A FB nem barátkozásra való oldal szerintem. Vadidegen embereket nem veszek fel az ismerőseim közé és kész. De sokan megteszik, nem tudom miért. Engem rendszeresen jelölgetnek arab pasik is, a jó ég tudja hogy miért, hiszen még csak nem is Magyarországon laknak. Ha itt laknának, még az okot érteném, hogy biztos így akarnak nőket felszedni, de azért azt csak nem gondolják komolyan, hogy ennek értelme van, ha tök más országban élnek mint azok, akiket bejelölnek.
2011. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kamuprofilom, amit azért csináltam, mert az egyik játékhoz már csak egy szomszéd hiányzott. A név sem normális név, hanem népmesei alak neve, és a kép is egy XVII. századi festmény. És mégis, bejelölt olyan, aki amúgy rendes profilomon ismerősöm, de nem játszik azzal a játékkal. aztán bejelöl a húga is. Mondjuk, engem rendszeresen jelölnek külföldiek, hogy legyek a szomszédjuk a játékban. (Frontierville)
2011. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen kamu profilom nekem is van, aki csak azért kellett, hogy legyen szomszédom :D
2011. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kamu profil arra is jó, hogy megnézzem a valódi profilom:)
2011. jan. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!