Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok hotdog tag. Ez gáz?

Nem vagyok hotdog tag. Ez gáz?

Figyelt kérdés
14/l vagyok és azt mondják hogy "oooolllllyyyan menő" ha vki hotdog tag tényleg?
2009. febr. 4. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már... senki nem fog utálni, hogy nem vagy fenn a hotdogon. Ha akarsz regelsz, megnézed, hogy milyen tagnak lenni, aztán ha nem tetszik, akkor megszünteted a tagságot. Ilyen egyszerű, te döntheted el, hogy akarsz-e tag lenni. Amúgy pedig nem hiszem, hogy túl sok mindenről maradnál le.
2009. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mi az a HotDog? :)
2009. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. én képzeld, se myvip, se hotdog, se egyéb tag nem vagyok, csak iwiwen vagyok fellelhető (szerencsére nehezen). még ez utóbbin is gondolkoztam, hogy kitörlöm magam. egy oka van annak, hogy fennvagyok, méghozzá, hogy hozzájussak a közösségemmel kapcs. érdemi infókhoz. adat alig van kint rólam. na most gáz-e vagyok?
2009. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat.Én is voltam már tag de nekem vhogy nem jött be.És igazából nem érdekel az sem hogy milyen menők azok akik fent vannak.Csak kiváncsi voltam hogy tényleg ez a helyzet.
2009. febr. 4. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem érdekel a Hotdog, nem is ismerem igazán. Ugyan miért lenne gáz? Életemben nem jutna eszembe, hogy gáz. Az élet nem erről szól, szóval aki szerint gáz, az nem normális. Aki akar, legyen tag nyugodtan, aki meg nem, az nem. :)
2009. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi a menő a HotDog-ba...:S Azon kivül hogy sokat kell szarakodni vele...
2009. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szia.


Én fenn vagyok hotdogon, 1 évvel vagyok idősebb, mint te, és a hotdog egy jó oldal. Én szeretem, sok embert ismertem meg itt, akik bár távol laknak meg minden, tényleg megérte őket megismerni, és ez hotdog nélkül nem történt volna meg. Tényleg tökölős, meg mire a profilod összehozod a valóéletben rengeteg embert személyesen megismerhetsz, de nekem tetszik az is, hogy a profil végülis tükrözi a személyiséged, ha ki van töltve információkkal, akkor meg méginkább...

Megértem az ismerőseid, akik azt mondják hogy ooooolyanmenő, de szerintem igazából itt többről kéne hogy szó legyen, mint hogy menő vagy sem. Közösségi oldal, ha tetszik az ismerkedősdi meg blog-chat-fórum dolog, akkor "menő" lesz, ha pedig nem, akkor úgyse fogsz oda járni... De csak azért, mert "állítólag menő", és senkivel nem akarsz megismerkedni meg hozzászólni se akarsz semmihez, inkább akkor ne terheld a rendszert egy üres profillal, aminek a sorsa úgyis a törlés lesz...


Nekem mondjuk bejött.:)

2009. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

biztos kérdezte már valaki, de az mi a szar???

Amúgy részemről tele a tököm az olyan oldalakkal amik állítólag közösségiek, ahol mindenki barátkozni akar. Zaklatnak a rendszerüzik,hogy miért nem lépek be félév után, nyelem be a vírusokat, szóval légy úgy menő hogy te meg én biztosan nem megyünka többi birka után, nekünk külön kolompunk van! :)))))))))

2009. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én voltam, de szar volt ezért töröltem
2009. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Áááá, utálom :S Be vagyok regelve, de már vagy fél éve nem léptem be (:
2009. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!