Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Debrecenben élni? Ha...

Milyen Debrecenben élni? Ha lehet ne törzsgyökeres pestiek írjanak, hanem aki másik városból költözött oda.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj bocsi..nem "törzsgyökeres pestiek " hanem "törzsgyökeres Debreceniek"
2011. jan. 26. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én itt vagyok kollégista, szerintem elég unalmas a város. Nem is igazán tudok róla mást mondani... Max ha valami kis faluból jön ide az ember, akkor érdekes lehet, hogy van itt pláza meg sok autó meg villamos, meg ilyenek... De amúgy kb olyan az egész, mint egy kisváros, csak a mérete nagy... Nekem legalábbis ez a benyomásom Debrecenről így fél év után.
2011. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyenek ott az emberek?kedvesek?bunkók?
2011. jan. 27. 14:49
 4/7 anonim válasza:
100%
Elárulom, hogy nem "törzsgyökeres" a szó, hanem "tősgyökeres". Bocsi.
2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az embereknek vannak tipusai, s ezt mindenhol megtalalod, ahhoz nem kell Debrecenbe menni.
2011. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én bocsi,siettem és meglett az eredménye:S
2011. jan. 27. 20:52
 7/7 csibe1788 válasza:
en nem messze egy kis varosbol koltoztem ide.van kulombseg nagyon is nagy.....a kisvaros es debrecen vagyis a nagyvaros kozott.tul sok a hajlektalan aki rosszindulatu...soka a k.va strici es az emberek nagykepuek egyre tobb a kulfoldi...2eve koltoztem abba a berhazban ahol most lakom eddig mi denki magyar volt...most mar csak mi vagyunk azok....es raadasul shopposkent dolgozom itt egy bemzinkuton a legtobb vendeg arab torok kinai n.ger...ugy viselkednek mint ha elvarnak hogy meg mi hajoljunk meg hogy ok itt vannak.mikor en kulfoldon voltam tisutaban voltam vele hogy en csak abban az orszagban egy vendeg vagyok...itt mashogy van..lassan te vagy a vendeg.....minden vagyam volt gyerek korom korom ota ide koltozni .....de csalodtam meghozza nagyot.ennyit az orszag masodik legnagyobb varosarol...debrecen...
2013. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!