Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van a közeledben multi-áruh...

Ha van a közeledben multi-áruház, viszont kisbolt is, akkor inkább melyikbe szoktál menni vásárolni és miért? Mit gondolsz az árukínálatról? Melyik bolt árukínálata tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Attól is függ mit akarok venni, ha csak tehetem a kisboltba. Akkor megyek multihoz ha olyasmit akarok ami a kisboltban nincs.
2011. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kisboltba, egyrészt hamarabb végzek, másrészről a kisboltok általában vállalkozók,inkább őket támogatom.

Árukínálatot tekintve ami a mindennapokban szükséges azokat megkapom a kisboltban is, ha nagybevásárlásra készülök akkor is csak azt veszem meg a multiban, amit a kisboltban nem lehet kapni.

2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Általában a nagyobba. De pl. ha csak egy doboz tej kell, akkor a kicsibe. Ha már több mindent veszek (nem nagybevásárlásnál, csak ha mondjuk egész napra akarok venni némi kaját, nasit..), akkor oda megyek ahol nagyobb a kínálat, mert ilyenkor szeretek válogatni.
2011. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

A közelemben levő kisboltba szinte soha nem megyek. Sokszor régen lejárt árút vettem náluk, a szalámik,kolbások büdösek voltak, és a legtöbbször még rosszul is adtak vissza.

Egy messzebbi maszekhoz járok több mindenért,nagyobb dolgokat az Aldi-ban veszek,nagyon ritkán a Tesco-ban.

2011. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha multi alatt nem csak a hipermarketeket érted, hanem a kisebb CBA-at, Tescót, Coopot, akármit, akkor inkább azt választom, mint egy noname boltot, mert sokkal szélesebb a választék és gyakran az akciók által olcsóbban is meg lehet venni ugyanazt a márkás terméket. Hogy egy példát is mondjak: nagyon sok joghurt típus, amit én nagyon szeretek esténként megenni, csak nagyobb üzletekben kapható. Hipermarketekbe viszont csak akkor járok, ha nyáron lemegyek a nyaralóba és napokra el vagyok zárva a külvilág elől.
2011. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Inkább megveszem a nagynál a kenyeremet is 2 hétre és lefagyasztom, mint a koszos, büdös, zsúfolt kisboltba menjek vásárolni. Utoljára egy éve voltam egy zacskó zselatinért, de majd kijött a belem. Az ajtó előtt ácsorgó piásoktól alig lehet bemenni, bagóznak, köpködnek, fúj!

Azóta pláne úgy intézem, hogy egy autóba üléssel 2 hétre bevásárolok, ami nincs otthon, az nincs, kész, de én a közeli kisboltba be nem teszem a lábam.

Miattam a kedves vállalkozó felfordulhat.

2011. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
A közelben van csomó kisbolt meg egy interspar is de inkább beülök a kocsiba és elmegyek a 3km-re lévő osanba még ha csak egy csomag zsepiről van szó akkor is.
2011. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálunk a faluban két bolt van, azok viszont elfogadható választékkal. Ha csak apróbb dolgok kellenek, egy csomag tészta, kenyér, egy doboz tejföl vagy bármi más, amit elfelejtettem az ebédhez, akkor csak átugrom ide. Amúgy ha általános dolgokat vásárolunk meg, azt munka után megteszem Pennyben. Jó áraik vannak, és közel is van! Hétvégi nagy bevásárlásra már inkább valamilyen hipermarketbe megyünk, de pl amiről tudom hogy máshol, kisebb boltban olcsóbb, azt máshol veszem meg.
2011. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 napietus ***** válasza:
100%

kisboltba, kivéve ha valami olyan dolog kell, ami ott nincs. de akkor meg inkább szakboltba. tecsó meg ilyen helyek zsúfoltak, én utálom a tömeget. meg kocs is van, a padlót tisztítják, de a polcok :S meg hamarabb is végzek.


29/N

2011. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 napietus ***** válasza:
100%
bocs, koszt akartam írni :P
2011. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!