Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megszívatni, fitymálni - ezek...

Leszja kérdése:

Megszívatni, fitymálni - ezek káromkodások?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem, es nem is szex-tartalmu szavak.

Megszivat [link] es ennek a szenvedteto formaja, ha miattam tortenik, ha en ideztem, elo, akkor en szivattam meg az illetot.


Fitymal: nagykepu, flegma, lenezoen viselkedo, semmi sem tetszik neki, ha a csillagot hozod le neki az egrol, azt is lefitymalja.

2011. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

elso vagyok, kifelejtettem, hogy egyes emberek nem szeretik hasznalni a szlenget sem, nem tartjak kulturlenynek, aki hasznalja. Mas kerdes, hogy vannak helyek, ahol valoban nem illo hasznalni. Pl tortenelem feleleskor vagy TZ iraskor nem illo beleirni, hogy a torokok jol megszivattak a magyarokat Mohacsnal... Vagy nem illo hasznalni a szlenget hivatalos helyeken sem.

Egymas kozott elmegy.

Na jo, befejezem, nem szivatlak a hosszu bejegyzessel, mert a vegen meg lefitymalod, amit irtam.

:D

2011. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak szleng.

Szleng: megszívat, csoki, fagyi, sün (rendőr) stb.

Trágárkodás: minden csúnya szó, ami legalább a szexszel kapcsolatos, de lehet szó ürülékről és vizeletről is

Káromkodás: vallási dolgok megsértése, istenek, szentek, Jézus, Mária nevének nem megfelelő használata ("Isten nevét hiába szádra ne vedd!")

2011. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!