Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy Bereczki Zoltán...

Az igaz, hogy Bereczki Zoltán zsidó?

Figyelt kérdés

You tube-on olvastam, de nem hiszem, hogy igaz. Vagy igen?

Am. ne értsetek félre mert nem zavarna, csak kíváncsi vagyok.


2011. jan. 28. 12:37
1 2
 1/14 Obelixx válasza:
69%
A vallására vagy kíváncsi vagy a származására?
2011. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Igaz.!

De kit zavar.Remek énekes és ez a fő!

2011. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Látszik is rajta.
2011. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat. Mondtam engem nem zavar csak kíváncsi voltam. (de nekem kicsit fura, hogy karácsonyi CD-je is van) De hajrá BEZO szeretünk!!! :)
2011. jan. 28. 12:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Na most azt olvastam, hogy zsidó családból származik, de a keleti vallás felé húzódnak Dórival. Mint pl. a buddhizmus.
2011. jan. 28. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A vallását mindenki maga választja.
2011. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nagyon passzolnak Dórival
2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Tök mindegy, hogy ki milyen vallású, nem vetted még észre, hogy ha valaki sikeres a médiában, arra az összeesküvés-elméletek fanatikusai azonnal rásütik, hogy zsidó?

Nyilván ha én lennék mától az RTL egyik műsorvezetője, én is nyomban zsidóvá válnék valami titokzatos csoda folytán...

2011. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
VAn egy feje, az biztos..
2011. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi az hogy a zsidó az csak egy vallás? A zsidó az nem vallás! A zsidó az nép, származás! Rákosi, Kun Béla, stb., egyikük sem volt vallásos, mégis zsidók voltak! A zsidóság nem vallás! Mellesleg nem zsidó származású nem is lehet a zsidó egyházközség tagja! A legtöbb ateista zsidó is zsidónak vallja magát!


Amúgy nemtudom hogy zsidó e, de a Szinetár Dóra viszont az, és a legtöbb esetben ezek nem csak kitalációk. Olvass utána, Sylvester Stallone és Harrison Ford is zsidók, ahogy Gwyneth Paltrow is, annak ellenére hogy nem néznek ki zsidósan.

2011. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!