Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiamnak szeretném születésna...

A fiamnak szeretném születésnapjára előadni Siskától a Jön a tré c. dalt, de kéne hozzá egy instrumental. Valaki tud hozzá való alapról linket küldeni, amit letölthetek (youtube is jó)? (Link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=AkKKW6-Z75E

Köszi ;)


2011. jan. 28. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na,sajnálom a fiadat,ha ez a mondanivalód van számára a születésnapjára. De ha ezt akarod,miért nem szólsz ennek a szupercsávónak,biztosan boldogan nevelné a feltörekvő ifjúságot személyesen is.
2011. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Forma vagy :DDDDDDD

Am elvakult Siska rajongó...tudom, hogy milyen szövegek vannak (Áll a f.aszom, stb) de most kajak mi bajod van Siskával azon kívül, hogy trágár, meg szexista?

Üdv phííísz :D

2011. jan. 31. 20:41
 3/11 anonim válasza:

Miért Siskát?

Siska egy cigányista, anti-magyar trágárszavú csökevény.

Ha már annyira repkedni akar a fiad, hallgasson Fankadelit, ő legalább megmondja a magyarságot rendesen!

2011. febr. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
FankaDelit is hallgat. Elmondanád, hogy miért cigányista, antimagyar? Mutatsz nekem erre bizonyítékot?
2011. febr. 5. 20:47
 5/11 anonim válasza:

Előző vagyok.

Jó, a cigányistára nem tudok, de az antimagyarra tudok, mert rengeteg számában szidja az Árpád-sávot, ami az egyik legnagyobb hazaárulásnak számít..

2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg számában?!

2-ben...az a két szám pedig, pont, hogy hazafi szám...csak más szemszögből...baloldaliból...azért utáljam, mert ő nem jobb, hanem baloldali?

2011. febr. 5. 22:17
 7/11 anonim válasza:
A baloldal elásta az országot már eléggél, lásd: MSZP, MSZMP, stb.. :)
2011. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok Jobbikos szavazó...de ha én az vagyok, akkor más aki nem az, már ne is tűrjem meg? Ez a megosztás elv.
2011. febr. 7. 15:43
 9/11 anonim válasza:
Körülbelül igen, aki nem tartozik közénk, az nem tartozik, ennyi, azok nem érdemlik meg a mi jótékonyságunkat
2011. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megosztó vagy...ezen szerintem a saját érdekedben sürgőssen változtass!!
2011. febr. 8. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!