Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kis eligazításra lenne...

Egy kis eligazításra lenne szükségem (? ) NYELVKETTÉVÁGÁS

Figyelt kérdés

Szeretném kettévágatni a nyelvem, de mivel kissé lemaradt (szóval egy kalap fos) ország vagyunk, nem sok cikket lehet találni ebben a témában (igen, egyet-kettőt olvastam, de nem valami sok az infó).


Van itt valaki, akinek ketté van vágva a nyelve, vagy az ismerősének, valakijének?


Az érdekelne, hogy tényleg csak lidokainnal csinálják, mert az nekem semmit sem ér, mint érzéstelenítő...?

Vannak piericngeim:

Cheeks

Nostril

Medusa

Septum

2 db nyelv


És volt a cicim közt is egy, de kiszakad, (meg volt az ajkam alatt, azt meg kivettem).

Az ajkam lidoakinnal lett csinálva, a septum jégsprével, a többi érzéstelenítő nélkül, csak fertőtlenítve lett és kész. Szóval nem hiszem, hogy a lidokain jó megoldás.

Van más módszer fájdalomcsillapításra?

Pontosan mennyi idő a gyógyulás? (1 hónap?)

Mikor már kettévágták, utána nem kell betenni valamit a "sebbe", hogy ne nőjön össze a két különálló húsrész?

A nyelv pc-im 2 hét alatt gyógyultak meg teljesen, ez idő alatt nem tudtam szilárd ételt enni (igen, elég nyomi vagyok), ez gonolom most is így lesz, nem?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS, HASZNÁLHATÓ válaszokat!


2011. febr. 2. 10:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%

"kissé lemaradt (szóval egy kalap fos) ország vagyunk"


- Ha rényleg ilyen országban lennénk, anyád már 6 éves korodban megcsinálta volna egy forró késsel a születésnapodon , a nővé avatásod ünnepén.

2011. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nézd meg a kérdést, és írj ide valami "baromi segítőkész" választ?


Máskor inkább menj és verd ki, ha unatkozol, ne másokat b*szogass!

2011. febr. 2. 10:34
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg jó volna, ha kettévágnák a nyelvedet, mert legalább kevesebb trágárság jönne ki a szádon. Bár írni sajnos akkor is tudnál...
2011. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Tejóég, te beteg vagy.
2011. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Ja és nem egyezek az első válaszolóval :D De attól még beteg vagy.
2011. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ezt egyszerűen nem hiszem el, húzzál már innen!

Segítséget, választ vártam a kérdésemre!

Nem vagyok rád kiváncsi, ezt olyan nehéz felfogni?


Neked milyen lenne, ha kérdeznél valamit és erre csak hülyeségeket kapsz, amire rohadtul nem voltál kiváncsi?

Ha beszélgetni akarsz, mert unatkozol, akkor ezt tedd meg máshol.

2011. febr. 2. 10:41
 7/28 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írtam!
2011. febr. 2. 10:41
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

"Neked milyen lenne, ha kérdeznél valamit és erre csak hülyeségeket kapsz, amire rohadtul nem voltál kiváncsi?"


- Ha ilyet, és ilyen stílusban tenném, meg is érdemelném.

2011. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
De egyébként bevallom, hogy élvezem olvasni a fröcsögésedet. :D ;)
2011. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%
vágnák ketté a fejed is :DD ennyi tahóság után valaki komolyan ír még hasznos választ?
2011. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!